Our international Management / BBA program second-year student took part in the meeting of the Youth Platform of the Ukrainian-Turkish Cultural Center “Syaivo”

On December 2017, Ukrainian-Turkish Cultural Center “Syaivo” hosted the meeting of the Youth Platform of the Center. The meeting was attended by such respected guests as Prof. Volodymer Serhiichuk, Head of the Center’s Board, Ihor Turianskyi, Ukrainian Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary to Turkey and the Center’s co-founder, Prof. Bohdan Andrusyshyn, Dean of Politology and Law Department of National Pedagogical Dragomanov University, and a famous Ukrainian writer Andrii Kurkov. Young scholars got a wonderful opportunity to share ideas with their more experienced and older peers, who gave them a good deal of valuable advice on their future activities.

У «СЯЙВІ» ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ МОЛОДІЖНОЇ ПЛАТФОРМИ

У «СЯЙВІ» ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ МОЛОДІЖНОЇ ПЛАТФОРМИ 23 грудня 2017 року в Українсько-турецькому культурному центрі «Сяйво» пройшла зустріч Молодіжної платформи. До участі в заході долучилися такі поважні гості, як, голова правління названого центру професор Володимир Сергійчук, перший Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині і співзасновник «Сяйва» Ігор Турянський, декан факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Богдан Андрусишин і відомий український письменник Андрій Курков. Перше засідання Платформи, що розпочалося з промов іменитих гостей, було присвячено обговоренню першочергових питань на кшталт принципів функціонування Платформи, мети її діяльності, перспектив реалізації спільних проектів з іншими організаціями, а також внеску Платформи у навчання і кар’єру майбутніх молодих науковців. Після дискусії на ці теми голова Молодіжної платформи доктор політичних наук Олексій Якубін та Ярослав Телешун, його заступник і за сумісництвом голова Міжнародної асоціації студентів політичної науки, виступили перед присутніми із доповідями. Перша частина заходу завершилася фуршетом, де гостей частували турецькою пахлавою і пригощали смачним турецьким чаєм. Після фуршету учасники обговорення перейшли до другого засідання, в межах якого розглянули плани учасників Платформи на 2018 рік. Молоді вчені отримали чудову нагоду обмінятися думками зі старшими колегами, котрі дали їм чимало корисних настанов щодо можливих заходів та ефективних методів провадження діяльності, якими вони зможуть скористатися у подальшому.

Опубліковано Українсько – турецький культурний центр «Syaivo» 26 грудня 2017 р.