Директор Центру

Верхогляд Ольга Олександрівна

доктор філософії (Ph.D.)

Центр міжнародного співробітництва, освіти та навчання УАУК був створений 2 вересня 2013 р. Він має широкий спектр діяльності у сфері бізнесу, освіти, професійної підготовки та культури. Основні завдання центру – сприяння розвитку міжнародного співробітництва, організація національних та міжнародних конференцій, круглих столів, телемостів, залучення студентства до серйозних наукових проектів, допомога студентам та викладачам брати участь у різноманітних міжнародних наукових програмах та проектах.

Центр оцінки та розвитку компетенцій

В рамках залучення міжнародних освітніх програм у УАУК успішно працює Центр оцінки компетенцій студентів і викладачів. Наш інститут – один з перших в Україні вищих навчальних закладів вищої освіти, який застосовує цю прогресивну методику для оцінки рівня та подальшого розвитку факторів кар’єрної успішності, тобто компетенцій, серед викладачів і студентів. Для того, щоб зрозуміти рівень важливості участі в таких заходах студентів і викладачів, необхідно коротко зупинитися на тому, що ж таке Центр оцінки і яка його історія.

Центр оцінки застосовує так звану технологію асесменту, тобто визначення рівня розвитку тих якостей, які служать кар’єрному успіху, тих, які роботодавці хочуть бачити у своїх співробітників. Це стосується як кандидатів на вакансії в компаніях і організаціях, так і вже працюючих у них співробітників. Ті якості, які не є  суто професійними (наприклад, знання фінансової системи, знання економіки підприємства, знання теорії викладання і т.д.), але які, тим не менше, є надзвичайно важливими в роботі (наприклад, уміння працювати в команді, розвинуті комунікативні навики, вміння приймати рішення в цейтноті, навики самопрезентації і т.д.).
Зрозуміло, що для гарного виконання будь-якої посади працівник повинен володіти певним набором якостей. Наприклад, викладачу ВНЗ необхідно мати такі компетенції, як: гарні комунікативні навички, уміння працювати в команді та ін. Хорошому менеджеру необхідно мати такі компетенції, як: стійкість до стресу, гнучкість, уміння приймати рішення при обмеженні часу та ін. Під час асесменту оцінюються саме такі визначальні якості.

Кожен учасник уважно оцінюється не тільки для того, щоб визначити, наскільки добре у нього розвинуті ті чи інші компетенції, але й для того, щоб дати йому конкретні рекомендації для їх поліпшення та  розвитку. Індивідуальний зворотній зв’язок дуже важливий у цьому процесі.