Бізнес-освіта в ConcordiaUA спрямована на підготовку фахівців, які здатні працювати в міжнародних компаніях та керувати міжнародним бізнесом.

Усі програми викладаються англійською мовою.

• Спільна програма з підготовки бакалавра зі спеціальності «Менеджмент» + ВВА,  після закінчення якої студент отримує український диплом державного зразка,  акредитований Міністерством освіти і науки України, та міжнародний диплом у галузі ділового адміністрування Українсько-американського університету Конкордія,  акредитований FIBAA.
  • Спільна програма з підготовки бакалавра зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини»+ ВВА, після закінчення якої студент отримує український диплом державного зразка,  акредитований Міністерством освіти і науки України, та міжнародний диплом у галузі ділового адміністрування Українсько-американського університету Конкордія,  акредитований FIBAA.
  • Спільна програма з підготовки магістра зі спеціальності  «Менеджмент» + МВА ,  орієнтована на міжнародний менеджмент та бізнес, після закінчення якої студент отримує український диплом державного зразка,  акредитований Міністерством освіти і науки України та міжнародний диплом Українсько-американського університету Конкордія,  акредитований FIBAA.
  • Програма з підготовки магістра зі спеціальності «Менеджмент»,  орієнтована на міжнародний менеджмент, після закінчення якої студент отримує український диплом державного зразка,  акредитований Міністерством освіти і науки України.