Ліцензування

Українсько-американський університет Конкордія (раніше ВМУУ) був заснований у 1997 році. Українсько-американський університет Конкордія (ConcordiaUA) має ліцензію Міністерства освіти і науки України та акредитацію Державної акредитаційної комісії України на підготовку бакалаврів з менеджменту, міжнародних економічних відносин, міжнародного бізнесу та магістрів з менеджменту зовнішньо-економічної діяльності. За умови успішного закінчення цих програм українські та іноземні студенти отримують державний диплом України бакалавра або магістра відповідно.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України – БЕЗСТРОКОВА!

Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності», ст.21, п.1.6; набув чинності 28 червня 2015р.

Відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти

На сайті Міністерства освіти і науки України опубліковано відомості про право здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти.

Акредитації

Акредитація FIBAA з програми MBA

27 вересня 2012 року програма МВА Українсько-американського університету Конкордія була акредитована міжнародною організацією FIBAA – Фондом міжнародної акредитації програм у галузі бізнес-адміністрування. Той факт, що ConcordiaUA отримав таку акредитацію, підтверджує високу якість  програми МВА. Перевагами, які отримують випускники програми МВА, є розширення можливостей у галузі працевлаштування та продовження освіти в Європі та США.

За більш детальною інформацією ви можете перейти за таким посиланням: www.fibaa.org

Акредитація FIBAA з програми BBA

11 липня 2014 року програма ВВА Українсько-американського університету Конкордія (раніше – ВМУУ) була акредитована міжнародною організацією FIBAA.

FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation) – це організація з акредитації програм міжнародного бізнес адміністрування (http://www.fibaa.org/en/welcome-page.html). Ця організація була заснована в 1994 році в Німеччині. FIBAA – одна з найперших організацій Німеччини, яка була акредитована вищою німецькою акредитаційною радою. FIBAA акредитує ЗВО в цілому та окремі програми бакалаврських, магістерських та докторських рівнів як у Німеччині, так і в інших країнах світу. FIBAA займається акредитацією програм та ЗВО відповідно до Болонської декларації 1999 року, яка є основоположним документом Болонського процесу.

Велика увага при проведенні акредитації ЗВО в цілому або окремої програми приділяється тому, наскільки конкурентними на ринку праці є їх випускники. Акредитація FIBAA визнається в Європі як знак високої якості освіти.

Той факт, що програма ВВА ConcordiaUA отримала акредитацію FIBAA є підтвердженням її високої якості.

ConcordiaUA в Державному реєстрі наукових установ, яким надається підтримка держави

04 квітня 2013 р. Українсько-американський університет Конкордія (раніше – ВМУУ) було внесено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави.

Це підтвердження високого статусу інституту в науковій діяльності.

certificate

ConcordiaUA входить до системи ЮНЕСКО щодо визнання кваліфікацій, ступенів та дипломів у вищій освіті:

До Вашої уваги!

Наступний документ надає інформацію щодо визнання кваліфікацій, ступенів, дипломів та рівнів акредитацій закладів вищої освіти всесвітньої мережі ЮНЕСКО, в тому числі українських ЗВО та нашого Українсько-американського університету Конкордія.

UNESCO – Recognition in Higher Education