Звернення ректора
Дорогі студенти, батьки, випускники, колеги та друзі!
Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні» (назва обиралася більше двадцяти років тому згідно з умовами того часу і з тих пір не змінювалася, тому виглядає дещо нелогічною і перевантаженою, так само, як і назви багатьох українських вишів) відкрив двері першим студентам у 1997 році.
Двадцять перший раз випускники шкіл, ліцеїв, гімназій України та багатьох країн світу цього року віддали перевагу навчанню у міжнародному оточенні, переважно англійською мовою, без списування, без плагіату, без «ліквідації заборгованості», без лекцій та практичних (семінарів) як таких.
Протягом цих 20+ років у нас працювали викладачі та приїжджали запрошені викладачі (guest lecturers) зі США, Канади, Британії, Німеччини, Туреччини, Китаю, Індії, Австралії, Болгарії та інших країн світу.
Наші студенти та випускники представляють більше 30 країн світу.
Наші випускники працюють в успішних українських та міжнародних компаніях та організаціях, займаються власним бізнесом на всіх континентах земної кулі.
ВМУУ працює відповідно до ліцензії МОН України, має державну акредитацію програм бакалаврів та магістрів з менеджменту, міжнародного бізнесу та менеджменту зовнішньо-економічної діяльності. Програми бакалаврів та магістрів з адміністрування бізнесу (BBA та MBA) є акредитованими міжнародною незалежною агенцією FIBAA (Бонн, Німеччина), що визнається CHEA (США).
На нашому двадцять першому році наш давній партнер Університет Конкордія (Вісконсин/Анн Арбор) – Concordia University (Wisconsin / Ann Arbor) став офіційним співзасновником Українсько-американського гуманітарного інституту «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні».. Для нас є великою честю, що наш співзасновник надав згоду використати в нашій новій назві слово-символ Конкордія! Значення слова Конкордія – консенсус, згода, злагода, погодження, мир – набуває все більшого значення і ваги в історичному розвитку світу, країн, суспільства і окремої людини. Наш Університет, який сьогодні називається – Українсько-американський університет Конкордія (Ukrainian-American Concordia University), буде і надалі забезпечувати якісну бізнес-освіту за найкращими міжнародними стандартами. Зміна назви університету не впливає на чинність дипломів.
Ласкаво просимо до Українсько-американського університету Конкордія, до програм подвійних дипломів з Університетом Міннесоти Крукстон (США), Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) та Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (Польща).
Запрошуємо на програми інтернатури та обміну студентів з Університетом Конкордія Вісконсин / Анн Арбор (США), Університетом Трір (Німеччина), Університетом прикладних наук Вормз (Німеччина), Університетом менеджменту Варна (Болгарія).
Навчайтеся з нами в Україні та за кордоном!