На сьогоднішній день ConcordiaUA – єдиний заклад вищої освіти в Україні, що пропонує спільну українсько-американську програму на здобуття ступеня бакалавра у галузі ділового адміністрування та ступеня бакалавра зі спеціальності «Менеджмент» та «Міжнародні економічні відносини». Студенти, які закінчили спільну українсько-американську  програму, отримують два дипломи: міжнародний диплом у галузі ділового  адміністрування, акредитований FIBAA, та диплом державного зразка, акредитований Міністерством освіти і науки України.

УАУК пропонує спільну програму з підготовки  магістра зі спеціальності  «Менеджмент» + МВА ,  орієнтовану на міжнародний менеджмент та бізнес, після закінчення якої студент отримує український диплом державного зразка,  акредитований Міністерством освіти і науки України та міжнародний диплом Українсько-американського університету Конкордія,  акредитований FIBAA.

А також – програму з підготовки магістра зі спеціальності  «Менеджмент»,  орієнтовану на міжнародний менеджмент, після закінчення якої студент отримує український диплом державного зразка,  акредитований Міністерством освіти і науки України.

Навчальний процес у УАУК забезпечують три кафедри: кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного бізнесу; кафедра соціально-гуманітарних дисциплін; кафедра фундаментальних дисциплін. У статутній діяльності УАУК беруть участь провідні науково-педагогічні фахівці Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, інших провідних вищих навчальних закладів м. Києва, провідні співробітники НАН України, професори відомих українських, американських, британських, німецьких, китайських університетів, громадські й політичні діячі України, США та інших країн.