КРИТЕРІЇ ВСТУПУ ДО УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ КОНКОРДІЯ

 

На навчання до Українсько-американського університету Конкордія  приймаються  громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту. Вступники мають показати відповідні знання англійської мови за результатами тесту запропонованому в Українсько-американському університеті Конкордія  (чи еквівалента тесту з англійської мови – TOEFL або інші).

Вступники, які не набрали необхідної кількості балів, можуть пройти курси англійської мови при Українсько-американському університеті Конкордія, щоб досягти необхідного мовного рівня. Заняття в університеті проводяться з урахуванням того, що студенти володіють певними мовними знаннями.

Пільги при вступі та знижки в оплаті за навчання мають переможці та призери Всеукраїнської  Олімпіади з ділової англійської мови,яка проходить навесні ( березень – квітень) в  Українсько-американському університеті Конкордія, та випускники нашої школи англійської мови.

Вступники подають результати зовнішнього незалежного тестування за 2016, 2017 та 2018 роки, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише із сертифікатів ЗНО 2018 року.

ВІДВІДУВАННЯ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ КОНКОРДІЯ

Якщо ви зацікавилися нашим  закладом вищої освіти, зверніться за більш детальною інформацією до адміністрації Українсько-американського університету Конкордія  для узгодження дати відвідування. Вам запропонують ознайомчу екскурсію, підбір відео- та друкованої інформації про інститут.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Приймальна комісія працює щодня з 9-00 до 18-00
(у суботу та неділю з 10-00 до 16-00)
за адресою:

м. Київ, вул. Тургенєвська, 8-14
кім. 1-4, приймальна комісія
тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49;
тел./факс: (+380 44) 486-06-66

e-mail: wiuu@wiuu.edu.ua
www.concordia.edu.ua

У приймальні комісії Ви можете дізнатися про:

  • умови прийому до закладів вищої освіти України та правила прийому до інституту в поточному році;
  • перелік конкурсних предметів і програми вступних випробувань за всіма ступенями;
  • характеристики напрямів професійних спрямувань, спеціальностей та спеціалізації всіх ступенів;
  • план прийому на ту чи іншу спеціальність у поточному році;
  • розклад вступних випробувань;
  • порядок переведення, поновлення в інституті;
  • та іншу різноманітну інформацію, яка Вас цікавить.

Провадження освітньої діяльності в Українсько-американському університеті Конкордія здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України. Яка розташована на сайті МОН.

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Українсько-американського університету Конкордія, затверджені ректором інституту 28.12.2017 р. відповідно до «Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році», затверджених наказом Міністерства освіти та науки України № 1378 від 13.10.2017 року та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 14.11.2017 р. за № 1397/31265.