Випускники МВА 2012

Зустріч випускників УАУК/ВМУУ МВА 2012 16.11.2018. Ви чудові! Бажаємо вам величезних успіхів!

Літня практика

Під час останніх літніх канікул я мала нагоду пройти практику у природознавчому англомовному таборі (Way Ahead). Практика тривала майже два місяці, зі змінами тривалістю по два тижні. Це була цікава практика, сповнена пригод, адже я мала можливість познайомитися з різними людьми, переважно дітьми з різноманітних сімей. Я допомагала вихователям протягом перших трьох змін, а під час останньої була їхнім головним і єдиним вчителем і вихователем, тому що кількість дітей була меншою. Ми робили багато цікавого, зокрема плавали, ходили у походи, дивилися фільми, смажили зефір і грали в ігри, багатьом з яких мені довелося їх навчити. Я також скуштувала дейкі українські страви й суп (найбільше вподобала борщ), ми також відвідали розважальний парк «Київська Русь». Проте все не обмежувалося розвагами й іграми. Я навчала дітей – англійською мовою – і мала можливість вивчити декілька українських слів. Тому ми, певною мірою, допомагали одне одному. Наприкінці кожної зміни ми збиралися навколо вогнища і розмовляли про наше життя у таборі, і у більшості випадків це було справді хвилююче, бо дітям доводилося прощатися зі своїми вчителями і новими друзями. Загалом, це був гарний досвід, а мої спогади про табір – водночас гіркі й солодкі.

Пишаємося нашими випускниками

Беручи участь в урочистостях з приводу посвяти першокурсників у студенти інституту «УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ КОНКОРДІЯ», відчула себе колишньою першокурсницею цього поважного вишу. Із зацікавленістю дивилася на нових студентів, пригадуючи, як і сама, колись, прийшла разом із батьками до інститутської зали, трішки хвилюючись від невідомого шляху в студентське життя.

На сьогодні я викладач, адвокат – передаю свої знання і досвід студентам. Горда високою оцінкою моїх здібностей керівництвом університету.

З великою шаною до моїх життєвих вчителів Романовського Олександра Олексійовича, Романовської Юлії Юріївни і вдячністю за присвоєння звання Почесного доктора з права, вручене мені радником Президента України Богуцьким Юрієм Петровичем.