От і закінчився академічний рік 2017-2018!

Підведемо коротенько підсумки, адже цього року відбулося чимало знакових для університету подій:

• Ми здобули нового “старого” партнера, але тепер вже в якості співзасновника, Університет Конкордія – Вісконсин / Анн Арбор (США)
  • Змінили назву, і відтепер Вісконсинський міжнародний університет в Україні (ВМУУ) називають – Українсько-американський університет Конкордія (ConcordiaUA)
  • Започаткував, розвиваємо програми спільних дипломів бакалаврів та магістрів з університетом Міннесоти Крукстон (США), державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина), з нашим співзасновником Університетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор та зВищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (Польща).
  • Студенти із задоволенням беруть участь в міжнародних програмах академічної мобільності, адже університет пропонує такі програми в Університеті Тріра (Німеччина), Університеті прикладних наук у Вормзі (Німеччина), Університеті менеджменту Варни (Болгарія), Американському університеті Річмонд (Великобританія) то інших
  • Підтвердили міжнародну акредитацію FIBAA нашої програми MBA на наступні 7 років
  • Підтвердили українську державну акредитацію напряму Бакалавр з менеджменту
  • Успішно провели річну Програму з Американських студій
  • 25 січня 2018 р. був підписаний МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ між Українсько-американським університетом  Конкордія (Україна) та HMC Projects у центральній та східній Європі (Велика Британія), що має на меті об’єднати зусилля для ефективної реалізації британської стипендіальної програми, яка надає можливість обдарованим українським школярам отримати повну або часткову стипендію на дворічне навчання у приватних школах–пансіонах Великої Британії за програмою «шостого класу» із складанням міжнародних іспитів. Наш університет є координатором проектів HMC в Україні, успішно організував відбір першої групи українських учнів, які вже з вересня 2018 року почнуть навчання в приватних школах Великобританії.
  • Провели чергову Олімпіаду з ділової англійської мови, переможці отримали стипендії на навчання в нашому університеті
  • Підготували концепцію наукового журналу “Біснес, економіка, сталий розвиток, лідерство та інновації”, підготували необхідну документацію та подали на реєстрацію до Міністерства юстицііі
  • 25 січня 2018 року Українсько-американський університет Конкордія став членом всесвітньо відомої організації у сфері забезпечення якості, прозорості та цілісності вищої освіти – Міжнародної групи якості CHEA  – CHEA International Quality Group (CIQG)
  • 10 липня 2018 року університет підписав Меморандум про співпрацю з компанією SocialBoost, метою якого є взаємовигідна співпраця в галузі освіти, інтернатури та кар’єрного розвитку
  • Ми ввійшли в 10 найкращих закладів вищої освіти приватної форми власності! https://osvita.ua/vnz/rating/25714/
  • Здобули  5 місце у Рейтингу закладів вищої освіти (державних і приватних) за балом сертифікатів ЗНО абітурієнтів, які вступили на контракт у 2017 році (за версією Вступ.ОСВІТА.UA: Найбільший бал ЗНО на контракт) http://osvita.ua/vnz/rating/vstup-osvita/59045/. Студентів по ЗНО вступило не так багато, але і наші іноземні студенти, які не складають ЗНО, теж мають хороші показники!
  • Запровадили електронну форму мідтермів та семестрових видів контролю
  • Продовжували навчати студентів, англійською мовою, як і протягом попередніх 20 років протидіяли списуванню, плагіату, перескладанню іспитів та іншим видам корупції

Чекаємо на талановитих абітурієнтів і цього року!

З найщирішими вітаннями

ректор, доктор економічних наук, доктор педагогічних наук, професор

Романовський О.О.

Випускники ConcordiaUA

Кожного року поспіль протягом вісімнадцяти років ConcordiaUA (WIUU) бажає щасливого майбутнього своїм випускникам. Під час випускного сезону студенти, викладачі та персонал захоплені та щасливі! Ми завжди дуже зацікавлені в історії успіху наших випускників!

Насолоджуйтесь гарними спогадами від випуску 2006! 12 років тому! Шановні наші студенти, тепер випускники! Бажаємо вам великого успіху та всіляких гараздів!

Чекаємо на інформацію та фото від наших випускників усіх років!

Fryday Kyiv @ Premier Palace Hotel, 13.05.2011

Випускники ConcordiaUA (WIUU):

Олександр Стеблюк, Анна Дудка, Тарас Гівчак, Оксана Гуцаленко, Оксана Маланюк, Євген Кропивний, Євген Комаров та Юрій Кузьмиха в готелі «Прем’єр Палац».

Конкурс «Міс WIUU 2011» – з Тарасом Гівчаком та Анастасією Ковач-Петрушенко.

Христина Білаш, студентка МВА ConcordiaUA

Наближаюся до ще однієї важливої віхи мого життя … Треба визнати, що іноді це був досить складний, але захоплюючий досвід. Мені дуже сподобалося нычатисяі вже починаю відчувати ностальгію … Я хотіла би особливо висловити подяку нашому декану Олені Воловик. Дякую за вашу підтримку, керівництво, лідерство та надхнення! А також усім професорам і викладачам дякую за досвід, знання та наснагу.
Христина Білаш, студентка МВА ConcordiaUA
Johnson & Johnson

Презентація на «Ярмарці професій – 2018»

Представники нашого інституту: Процун Н.М. – декан факультету менеджменту і бізнесу та директор бібліотеки Романовська Т.О. презентували ConcordiaUA на “Ярмарці професій – 2018” для учнівської молоді випускних класів в Ірпінському міському центрі зайнятості.