Маріам Мачаваріані, (студентка IV курсу, Грузія)

Шановні студенти, батьки та викладачі!

Я хочу розповісти вам свою історію. Я родом із Грузії, тому перші кілька днів були дуже важкими для мене у Києві, без друзів і без сім’ї; але тепер я можу сказати, що у мене є нова родина – Українсько-американський університет Конкордія! Дякую всім за те, що допомогли мені відчути себе як вдома і подякувати вам за те, що ви стали частиною мого життя.

Я дізналася про багато речей, в першу чергу я навчилася приймати найкращі рішення для себе і зрозуміла, що таке життя. Життя нелегке, але правильні люди, які підтримують тебе –  це все, що потрібно.

Я знайшла себе в Українсько-американському університеті Конкордія, тепер у мене є багато друзів і є багато хороших спогадів, які назавжди залишаться у моєму серці.

Дякую всім за те, що ви сьогодні зі мною і ми ділимося радістю одне з одним, як одна велика родина.