Рада з акредитації вищої освіти (CHEA) – це організація коледжів та університетів США, що надають ступені. Вона визначає свою мету як забезпечення національної пропаганди саморегуляції академічної якості шляхом акредитації, щоб засвідчити якість організацій, що відповідають за вищу освіту, включаючи регіональні, релігійні, приватні, кар’єрні та програмні акредитовані організації.

Організація має близько 3000 академічних установ у якості членів, і в даний час нею визнано приблизно 60 акредитованих організацій. CHEA знаходиться у Вашингтоні, округ Колумбія. CHEA є членом Міжнародної мережі агентств із забезпечення якості (INQAAHE).

У 2012 році CHEA заснувала Міжнародну групу якості – CHEA International Quality Group (CIQG) для поглиблення розуміння міжнародного забезпечення якості та сприяння високоякісній вищій освіті через міжнародні органи з акредитації у всьому світі. Міжнародна група якості CHEA (CIQG) надає базу даних відомих агентств з акредитації в усьому світі. Вона є неприбутковою неурядовою асоціацією, орієнтованою на акредитацію як у США, так і поза межами США і забезпечення якості вищої освіти в усьому світі.

З 25 січня 2018 року Українсько-американський університет Конкордія (УАУК) став членом цієї всесвітньо відомої організації у сфері забезпечення якості, прозорості та цілісності вищої освіти.

Лист членів Міжнародної групи якості CHEA:

CHEA International Quality Group Membership List