Університет Кобленца · Ландау є одним з наймолодших університетів Німеччини і таким, що стрімко розвивається за порівняно короткий період історії. З моменту свого перетворення з педагогічного училища в 1990 році з’явилося чимало нових відділів та інститутів. Крім того, було створено широкий спектр нових програм та кафедр, а також постійно розширювалися існуючі курси та дослідження. На восьми існуючих факультетах на двох кампусах у Кобленці та Ландау ви можете навчатися в освіті, мистецтві та гуманітарних дисциплінах, соціальних наук, наук, комп’ютерних наук (Кобленц) та психології (Ландау). З 1990 р. Кількість студентів різко зросла до  15 000 студентів, зі 7,500 у кожному студентському містечку.

Особливістю університету Кобленц-Ландау є його структура. Кобленц-Ландау забезпечують чудові можливості для досліджень, викладання та безперервної освіти, тоді як Майнц служить зв’язком між двома кампусами, житлом в офісі Президента, а також є будинком виконавчої влади та адміністрації центрального університету.

Договір з університетом Кобленц-Ландау про подвійні дипломи -підписаний!

Програма подвійних дипломів з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина)

Цього тижня адміністрація спільних програм Магістра  в галузі інформаційного менеджменту – підприємництва, технологій та іновацій (Університет Кобленц-Ландау, Німеччина) та Магістра з менеджменту зовнішньо-економічної діяльності / МВА (ВМУУ) приймає участь у тижні з тренінгу з організації програми подвійних дипломів разом з колегами університетів Німеччини, КНР, Еквадору та В’єтнаму.

Презентація Олени Воловик під час тижня тренінгів зі  спільних програм Магістра  в галузі інформаційного менеджменту – підприємництва, технологій та іновацій (Університет Кобленц-Ландау, Німеччина) та Магістра з менеджменту зовнішньо-економічної діяльності / МВА (ВМУУ) для колег з університетів Німеччини, Еквадору, В’єтнаму та КНР (Кобленц-Ландау, Німеччина)

Наші співробітники беруть участь у воркшопі з підприємництва в Інституті соціальної сталої економіки в Університеті Кобленц-Ландау (Німеччина).

Запрошення від ректора на прийом з нагоди відкриття спільної магістерської програми з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина)

Шановні друзі та колеги!
Дорогі студенти та випускники!

Дякую за багато років плідної співпраці та вашої великої допомоги у розвитку вищої освіти України та інтеграції України в світовий демократичний світ.

Завдяки нашому співробітництву Українсько-американський гуманітарний інститут “Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні”, який відтепер називається
Українсько-американський університет Конкордія заснував успішну співпрацю зі США, Німеччиною, Великобританією, Польщею, Болгарією, Китайською Народною Республікою тощо.

Зараз ми пишаємося тим, що оголошуємо про відкриття спільної магістерської програми з подвійих дипломів з університетом Кобленц-Ландау (Німеччина).
Спільна програма поєднує в собі ступінь університету Кобленц-Ландау –
Магістр наук в галузі управління інформацією (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент) та магістерські програми
Українсько-американського університету Конкордія / ВМУУ – Міжнародний менеджмент або MBA.

Ми запрошуємо вас взяти участь у відкритті – презентації програми, яка відбудеться 29 листопада 2017 року з 15.00 до 17.00
в Украінсько-американському університеті Конкордія / ВМУУ:
АДРЕСА та ТЕЛЕФОНИ:
Вул. Тургенєвська 8/14, кімната 2-4 (2-й поверх),
Київ, 01601, Україна
Електронна пошта: wiuu@wiuu.edu.ua
+ 380-44-236-90-85
+ 380-44-236-19-16
+ 380-50-331-42-95

Я буду вдячний за Ваше повідомлення щодо можливості бути разом з нами на презентації.

З великою повагою,
Олександр Романовський
Ректор Українсько-американського університету Конкордія / ВМУУ