Вища школа управління охороною праці це польський навчальний заклад, що знаходиться в самому центрі міста Катовіце. Це місто є столицею Сілезької метрополії та центром найбільшої в Польщі промислової агломерації,  яка налічує чотири мільйони мешканців.

Вища школа управління охороною праці в місті Катовіце (WSZOP) – це сучасний навчальний заклад, в якому здійснюється підготовка фахівців за двома факультетами та гуманітарними, соціальними та технічними напрямами. Він діє відповідно до Болонської системи, яка використовується у всіх країнах ЄС. Керівництво університету надає великого значення інтернаціоналізації навчання: WSZOP співпрацює з багатьма університетами та науково-дослідними центрами в Польщі та за кордоном, реалізує міжнародні навчальні програми, стажування, дослідження в університетах Європейського Союзу та обмін студентами та викладачами.

Відбулась презентація програми подвійних дипломів магістра з Вищою школою управління охороною праці (Катовіце, Польща)

З 2018 року Українсько-американський університет Конкордія відкриває магістерську програму спільно з  Вищою школою управління
охороною праці (ВШУОП) в місті Катовіце за спеціальностями:

• МВА / Магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності – від УАУК
  • Магістр з управління проектами Магістр з психології в міжнародному бізнесі – від ВШУОП.
На презентації були присутні представники університету-партнеру: декан соціально-гуманітарного факультету д-р Яцек Скорус та співробітник відділу міжнародної співпраці Катерина Лук’янова. УАУК представляли Л.І. Кондратенко, проректор, кандидат педагогічних наук; Л.В. Жарова – завідувачка кафедри менеджменту ЗЕД та міжнародного бізнесу, доктор економічних наук, і О.О. Романовська – завідувачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат педагогічних наук.

Доповідачі надали інформацію про університет, його інфраструктуру, активність в міжнародних программах, а також акцентували увагу на можливостях та перспективах навчання за подвійними програмами для студентів нашого ВНЗ. Представники УАУК і ВШУОП обговорили конкретні питання співдружності та намітили шляхи подальшої співпраці.

ПРОГРАМА ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМА МАГІСТРА З ВИЩОЮ ШКОЛОЮ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ (КАТОВІЦЕ,  ПОЛЬЩА)

Цього року ВМУУ відкриває магістерську програму  з  Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (Польща) – ВШУОП – за спеціальностями:
у ВМУУ Магістр з адміністрування бізнесом (МВА),

Магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

у ВШУОПМагістр з управління проектами,

Магістр з психології в міжнародному бізнесі.