ПРОГРАМА  ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ МАГІСТРА З ДЕРЖАВНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ КОБЛЕНЦ-ЛАНДАУ (НІМЕЧЧИНА)

З цього року запрошуємо наших випускників-бакалаврів та магістрів на нову спільну магістерську програму, яку ми започаткували з державним Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) за спеціальностями:

у ConcordiaUA – Магістр з адміністрування бізнесом (МВА),

Магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Якщо ти мрієш навчатися на магістерській програмі у провідному німецькому університеті Кобленц-Ландау, поспішай!

Реєстрація на программу подвійних дипломів – до 15 березня, але час швидко спливає, а паперів треба підготувати чимало.

Запрошуються випускники бакалаврських та студенти/випускники магістерських програм.

В першу чергу запрошуємо магістрів ConcordiaUA!

Навчання здійснюється за спільним навчальним планом з державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) – МВА, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, інформаційний менеджмент (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент).

В Університеті Кобленц-ЛандауМагістр у галузі інформаційного менеджменту (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент)

Програма пропонує студентам можливість навчатися в міжнародному середовищі, отримувати знання та навички в обох університетах.

Зокрема, у кінці цієї навчальної програми кваліфіковані студенти мають можливість отримати два (три) магістерські дипломи: один (два) диплом ConcordiaUA та один диплом Університету Кобленц-Ландау. Наприклад, студенти, що завершили перший етап у ConcordiaUA, можуть продовжити другий етап навчання в Університеті.

Студентів  скеровують  професори та викладачі через інтернет-платформу, і вони можуть підтримувати зв’язок з професорсько-викладацьким складом та іншими студентами.  Можливий варіант, що лекції он-лайн  будуть супроводжуватися лекціями в університетах. У кінці цієї програми   студенти пишуть магістерську роботу, яка, як правило,  виконується під наглядом двох викладачів: один з  рідного університету та один з Університету Кобленц-Ландау.

Короткий опис переваг:

  • Навчання в міжнародному середовищі та занурення  в переваги підприємництва, технологічних та управлінських інновацій, міжнародних компетенцій і навичок.
  • Робота з висококваліфікованими викладачами, які беруть участь у міжнародних спільних науково-дослідних проектах і можливість участі в урядових консультативних групах.
  • Відсутні транспортні та візові витрати.
  • Помірні витрати на адміністрування – німецькі університети в основному фінансуються державою, тому відсутня плата за навчання.

На базі ConcordiaUA студенти вивчають 50-70% предметів, проводять дослідницьку роботу та презентацію + державний іспит і захист магістерської роботи, якщо студент претендує на український державний диплом.

На базі Університету Кобленц-Ландау вивчається 50-30% курсів.

Магістерська робота та колоквіум проводяться спільно УКЛ та ConcordiaUA.

ДИПЛОМИ: 

1) Диплом Університету Кобленц-Ландау. 

2) Міжнародний диплом ConcordiaUA (акредитація FIBAA). 

3) Український  державний диплом.

Вартість:

У  ConcordiaUA – вартість навчання в магістратурі ConcordiaUA, державний іспит, адміністративний збір;

в Університеті Кобленц-Ландау – відсутня.

  • Студенти повинні офіційно зареєструватися в Університеті Кобленц-Ландау для участі в дослідженнях, як сказано вище. Тому у зв’язку з німецьким державним законодавством (§ 5 Abs. 1 Nr. 6 SGB V) усі студенти, які беруть участь у спільній магістерській  програмі повинні отримати німецьке медичне страхування протягом усього періоду навчання (35€  на місяць, 420€ на рік).
  • Відсутня плата за навчання на магістерській програмі, однак, студенти повинні оплатити чинні адміністративні збори – близько 900€.
  • Студенти будуть запрошені на  короткострокову практику до Німеччини для вивчення й отримання більш глибокого розуміння підприємницької екосистеми в Кобленці. Усі витрати на проїзд та проживання повинні бути покриті студентами. Університет Кобленц-Ландау надасть студенту лист-запрошення. Якщо з особистих причин студенти не можуть приїхати до Німеччини, як альтернативу вони матимуть можливість пройти  стажування в міжнародних компаніях в Україні.

Університет Кобленц-Ландау організує практику в Німеччині в форматі одного тижня (4-5 робочих днів) для групи з 10 і більше студентів.

Договір з університетом Кобленц-Ландау про подвійні дипломи -підписаний!

Програма подвійних дипломів з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина)

Цього тижня адміністрація спільних програм Магістра  в галузі інформаційного менеджменту – підприємництва, технологій та іновацій (Університет Кобленц-Ландау, Німеччина) та Магістра з менеджменту зовнішньо-економічної діяльності / МВА (ConcordiaUA) приймає участь у тижні з тренінгу з організації програми подвійних дипломів разом з колегами університетів Німеччини, КНР, Еквадору та В’єтнаму.

Презентація Олени Воловик під час тижня тренінгів зі  спільних програм Магістра  в галузі інформаційного менеджменту – підприємництва, технологій та іновацій (Університет Кобленц-Ландау, Німеччина) та Магістра з менеджменту зовнішньо-економічної діяльності / МВА (ConcordiaUA) для колег з університетів Німеччини, Еквадору, В’єтнаму та КНР (Кобленц-Ландау, Німеччина)

Наші співробітники беруть участь у воркшопі з підприємництва в Інституті соціальної сталої економіки в Університеті Кобленц-Ландау (Німеччина).

Запрошення від ректора на прийом з нагоди відкриття спільної магістерської програми з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина)

Шановні друзі та колеги!
Дорогі студенти та випускники!

Дякую за багато років плідної співпраці та вашої великої допомоги у розвитку вищої освіти України та інтеграції України в світовий демократичний світ.

Завдяки нашому співробітництву Українсько-американський гуманітарний інститут “Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні”, який відтепер називається
Українсько-американський університет Конкордія заснував успішну співпрацю зі США, Німеччиною, Великобританією, Польщею, Болгарією, Китайською Народною Республікою тощо.

Зараз ми пишаємося тим, що оголошуємо про відкриття спільної магістерської програми з подвійих дипломів з університетом Кобленц-Ландау (Німеччина).
Спільна програма поєднує в собі ступінь університету Кобленц-Ландау –
Магістр наук в галузі управління інформацією (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент) та магістерські програми
Українсько-американського університету Конкордія / ConcordiaUA – Міжнародний менеджмент або MBA.

Ми запрошуємо вас взяти участь у відкритті – презентації програми, яка відбудеться 29 листопада 2017 року з 15.00 до 17.00
в Украінсько-американському університеті Конкордія / ConcordiaUA:
АДРЕСА та ТЕЛЕФОНИ:
Вул. Тургенєвська 8/14, кімната 2-4 (2-й поверх),
Київ, 01601, Україна
Електронна пошта: wiuu@wiuu.edu.ua
+ 380-44-236-90-85
+ 380-44-236-19-16
+ 380-50-331-42-95

Я буду вдячний за Ваше повідомлення щодо можливості бути разом з нами на презентації.

З великою повагою,
Олександр Романовський
Ректор Українсько-американського університету Конкордія / ConcordiaUA

Інтерв‘ю під час презентації Магістерської програми подвійних дипломів Українсько-американського університету Конкордія з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) 29 листопада 2017 р.

Denisse Mendoza

Moritz Hunzinger

Gert R Polli

Gisela Zimmermann

Paul Thomas

Olena Volovik