Навчальна програма спрямована на здобуття студентами практичних вмінь та навичок, які знадобляться їм у професійній діяльності. Залежно від вашої спеціальності, ви будете приймати участь у моделюванні бізнес-сценаріїв, які дають вам конкурентну перевагу при працевлаштуванні. Існує також багато можливостей стажування.

У легкій атлетиці “Золоті орли” посідають призові місця. UMC виступає на рівні дивізіонів NCAA II на Північній міжсекторальній конференції (NSIC), а також IHSA, та пропонує широкий спектр спортивних програм для чоловіків та жінок.

Світ насправді є невеличкий, і в UMC ми цінуємо різноманітність. У нашому Університеті навчаються представники шести континентів та більш ніж 40 країн!

Наші викладачі поважають не тільки знання та навички, а й індивідуальний підхід до кожного студента. Вони стануть для вас наставниками, з особистим підходом до кожного. Вони будуть раді вітати вас у спільноті UMC та спостерігати за тим, як зростають ваші професійні та академічні якості.

Це правда, освіта Університету Міннесоти визнається у всьому світі! Як частина Університету Міннесоти, кампус Крукстон надає доступ  до навчальних та науково-дослідницьких  баз міжнародного класу. Університет Міннесоти визнаний та поважається на міжнародному рівні не тільки викладачами, а й роботодавцями.

Звичайно, коледж – це заняття, навчання та дослідження, але ще одна важлива частина досвіду включає в себе професійний розвиток, творчість та лідерство. І не будемо забувати про розваги! У UMC більше 40 студентських клубів та організацій, кожен знайде щось цікаве для себе.

Новий оздоровчий центр UMC – це не тільки прекрасне місце для студентів, які хотіли б попрацювати поза аудиторіями, або бажають відпочити, а також центр підтримки навчальної місії Університету шляхом сприяння успіху студентів. Цей центр також використовується як лабораторія для наукових досліджень та оздоровчих майстер-класів для спеціалістів з управління спортом та рекреації.