Кандидат юридичних наук (доктор філософії в галузі права).

Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Викладає дисципліни: «Правознавство», «Міжнародне приватне право», «Трудове право»

У 2012 році закінчив ПВНЗ «Європейський університет» з відзнакою (магістр права) і вступив до аспірантури Маріупольського державного університету. У липні 2015 року успішно захистив кандидатську дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук (доктор філософії в галузі права) (спеціальність 12.00.02 – конституційне право; муніципальне право). З  2009 по 2011 рік проходив різноманітні курси дистанційного навчання та підвищення кваліфікації, організовані Асоціацією міст України та USAID. 2010-2011 р.р. пройшов підвищення кваліфікації в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України. У 2015 році успішно пройшов курс «Сертифікація викладачів дистанційного навчання е-Tutor» (курс розроблено Університетом Анкари за підтримки Центру інноваційних методів навчання Школи менеджменту  та права Цюріхського університету прикладних наук у рамках проекту інституційного партнерства Швейцарського національного наукового фонду).

Голова правління та засновник ТОВ «Юридична компанія «ВАРТА ПРАВА». Голова Постійно діючого третейського суду. Член Цільової команди реформ з питань децентралізації, місцевого самоврядування та регіональної політики при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Займається науково-дослідницькою діяльністю в галузі конституційного та муніципального права (побічно – міжнародне право та європейське право), є автором більше тридцяти наукових праць, серед яких: проекти НПА, навчальні посібники, методичні рекомендації, НПК до законодавства України, доповіді на міжнародних конференціях, статті у фахових виданнях та ін. Працює професором в Українсько-американському університеті Конкордія (UACU) з 2014 року.

Конкордія, хоча я ще не звик до цієї назви, вражає тим, що на відміну від багатьох масштабних навчальних закладів, є маленьким осередком США в Україні. Починаючи від системи оцінювання, Конкордія – не звичайний ВНЗ. Не знаю яким чином, але цьому Університету вдається зібрати досить непоганих студентів, які прагнуть отримувати знання. Я вже не кажу про володіння іноземними мовами студентами і викладачами. Мені затишно тут викладати та приємно бути частиною цієї команди. Все ще попереду!!!

Сергій Панасюк – кандидат юридичних наук, професор кафедри соціально-гуманітарних наук УАУК.