Бізнес-освіта в ConcordiaUA спрямована на підготовку фахівців, які здатні працювати в міжнародних компаніях та керувати міжнародним бізнесом.

Усі програми викладаються англійською мовою.

  • Бакалавр у галузі менеджменту (БM), після закінчення якого студент отримує український диплом державного зразка, який акредитований Міністерством освіти і науки України, та міжнародний диплом у галузі ділового адміністрування Українсько-американського університету Конкордія, який акредитований FIBAA.
  • Бакалавр у галузі міжнародного бізнесу (БМБ), після закінчення якого студент отримує український диплом державного зразка, який акредитований Міністерством освіти і науки України, та міжнародний диплом у галузі ділового адміністрування Українсько-американського університету Конкордія, який акредитований FIBAA.
  • Бакалавр у галузі міжнародних економічних відносин (БМЕВ), після закінчення якого студент отримує український диплом державного зразка, який акредитований Міністерством освіти і науки України, та міжнародний диплом у галузі ділового адміністрування Українсько-американського університету Конкордія, який акредитований FIBAA.
  • Бакалавр у галузі ділового адміністрування (ВBA), після закінчення якого студент отримує міжнародний диплом Українсько-американського університету Конкордія, який акредитований FIBAA.
  • Магістр у галузі ділового адміністрування (MBA), після закінчення якого студент отримує міжнародний диплом Українсько-американського університету Конкордія, який акредитований FIBAA.

• Магістр у галузі менеджменту (ММ), дана програма орієнтована на міжнародний бізнес, після закінчення якої студент отримує український диплом державного зразка, який акредитований Міністерством освіти і науки України.