Розвідка, служба безпеки та протидія тероризму

У межах курсу «Американські студії» відбулася лекція почесного професора УАУК ҐертаР. Поллі – професора,  доктора філософії, експерта з безпеки – на тему «Розвідка, служба безпеки та протидія тероризму».
 
Було розглянуто такі питання:
  • Політика безпеки: визначення перерозподілу сил з огляду на керівні ролі провідних країн та зміни, до яких призводить їх політика у світі (наприклад, на Близькому Сході, в Африці, Сході);
  • Служби розвідки та безпеки: які послуги надають та з яких причин аналіз операцій, медіа та розвідка; проаналізовані загрози, що існують на Сході; яку загрозу суспільній безпеці створюють потенційні правопорушники, яким чином держава регулює та вирішує такі проблеми; недоліки та обмеження державних повноважень в ліквідуванні загроз;
  • §        Шпигунство: стратегічні цілі, що реалізуються через політику та економічну інформацію; тактичні цілі, що стосуються залучення компаній; найголовніше, що повинно розуміти суспільство – це те, що всіма даними доступними в Інтернеті, можна маніпулювати.
 
ҐертР. Поллі, професор, доктор філософії, почесний професор УАУК, є відомим корпоративним і урядовим експертом з питань безпеки і стратегії з більш ніж тридцятирічним досвідом у цивільній, військовій, дипломатичній сферах і розвідці, а також у інших державних і приватних секторах економіки, який обіймав, зокрема, посади Голови служби корпоративної безпеки в компанії «Сіменс» (Siemens AG) і Голови служби розвідки австрійського уряду впродовж більше 6 років. Доктор Поллі є експертом з питань виявлення і аналізу потенційних ризиків і загроз (Threat Analysis), пов’язаних з поточними і майбутніми політичними труднощами і питаннями безпеки у Європі. Як експерта доктора Ґерта Р. Поллі добре знає і шанує публіка й засоби масової інформації.
Він працював і жив у зонах військового конфлікту, таких як Ірак, Сирія, Пакістан, і до вересня 2016 року мешкав у Турції. У середині 2017 року доктор Поллі опублікував популярну книгу, присвячену питанням європейської безпеки й розвідки. Ґерта Р. Поллі часто запрошують телеканали та інші ЗМІ, щоб отримати кваліфіковану експертну оцінку або коментар на теми, пов’язані з політикою і безпекою.