«Бути студентом» … так багато в цих словах і розуміння, і асоціацій, і планів. Куди не піди – здається все створено і адаптовано для нас, для студентів. Сучасне суспільство вимагає від молоді бути ініціативною, енергійною і цілеспрямованою. Але для цього необхідно шукати шляхи до досягнення соціально активної і відповідальної позиції. Тому, в нашому інституті головним цілісним орієнтиром є особистість студента, її зміни в процесі напруженої індивідуальної роботи, діяльності з розвитку і формування власного потенціалу соціально-морального, інтелектуального, творчого, духовного, екологічного, фізичного виховання. students Майбутні фахівці інституту здобувають достатню фахову та соціально-культурну підготовку, формують і розвивають свій духовно-емоційний стан, творче мислення, мотиви діяльності, здібності, вольові якості. Тому вихідні позиції виховної діяльності інституту – формування у студентів розвиненої духовності, досягнення високої культури міжособистісних взаємин, моральної, художньої, естетичної, правової, трудової, екологічної культури.

Усім відомо, що студентські роки – найкращі та незабутні. Це безтурботний період, що наповнений пригодами та веселощами. Адже перед нами нові друзі, нові захоплення та відкриття.

Студенти ВМУУ беруть активну участь у культурному житті університету та за його межами. В першу чергу, студенти використовують ті шанси, які надає інститут.