Студентам ВМУУ надається можливість проходження практики, навчання та стажування за кордоном (у США та Західній Європі).ВМУУ пропонує літні та зимові програми в Флориді, Хайдельберзі, Мюнхені, Лондоні, Плімуті, Мадриді, Парижі та Страсбурзі.

Наші студенти мають можливість застосувати свої знання з українських та американських програм у діяльності міжнародних компаній і підприємств. Курси та стажування, що проводяться в університетах, які співпрацюють з ВМУУ, визнаються у ВМУУ.

В інститут постійно запрошуються провідні іноземні вчені, професори, викладачі з метою участі у навчальному процесі: читання лекцій, проведення практичних занять, керівництва науковими роботами студентів, проведення майстер-класів. Система мовної підготовки ВМУУ вигідно відрізняється від існуючої в багатьох інших навчальних закладах: дисципліни міжнародних програм, що є акредитованими Європейською акредитаційною агенцією FIBAA, викладаються виключно англійською мовою. Студенти вивчають німецьку та іспанську мови за вибором. Все це створює необхідну атмосферу в студентських аудиторіях для підтримання високого рівня володіння іноземною мовою.

ВМУУ активно співпрацює з Корпусом Миру в Україні, з програмамиакадемічних обмінів імені Фулбрайта, з Британською Радою, Інститутом Гете, Американською торгівельною палатою, які надають нашим студентам ресурс для проходження практики, сприяють нашому співробітництву з викладачами університетів різних країн світу, організації обміну викладачами з метою підвищення їх кваліфікації, участі наших студентів у міжнародних семінарах, практикумах, конференціях, літніх та зимових стажуваннях.

Угоди із зарубіжними університетами-партнерами забезпечують взаємне визнання навчальних програм та дипломів з можливістю продовження навчання у зарубіжних університетах.