Пишаємося нашими випускниками

Беручи участь в урочистостях з приводу посвяти першокурсників у студенти інституту «УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ КОНКОРДІЯ», відчула себе колишньою першокурсницею цього поважного вишу. Із зацікавленістю дивилася на нових студентів, пригадуючи, як і сама, колись, прийшла разом із батьками до інститутської зали, трішки хвилюючись від невідомого шляху в студентське життя.

На сьогодні я викладач, адвокат – передаю свої знання і досвід студентам. Горда високою оцінкою моїх здібностей керівництвом університету.

З великою шаною до моїх життєвих вчителів Романовського Олександра Олексійовича, Романовської Юлії Юріївни і вдячністю за присвоєння звання Почесного доктора з права, вручене мені радником Президента України Богуцьким Юрієм Петровичем.

Офіційне відкриття нового навчального року

3 вересня ми відсвяткували відкриття 2018-2019 навчального року.

Початок кожного нового навчального року – особлива подія для Українсько-американського університету Конкордія.

Збуджені обличчя, безліч питань, привітальні промови, аплодисменти, нові друзі, вітання викладачів, ошатні батьки, очікування першого семестру в університеті та, звичайно, тонни англійської мови – ми любимо це все. Бажаємо успішного навчального року!

З новим академічним роком 2018/2019!

Шановні першокурсники, батьки, студенти, викладачі, випускники, колеги і друзі!
Запрошуємо на урочистості з нагоди свята першокурсників, яке відбудеться 3 вересня об 11:00 за адресою: Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, актова зала (другий поверх).
044-236-19-16, 050-331-42-95.
wiuu@wiuu.edu.ua

Клас з підприємництва: “Мета обговорення контракту – це успішна угода”, пан Матіас Фідлер (Німеччина)

Шановні студенти з курсу Підприємництво,
Ваше перше заняття “Мета обговорення контракту – це успішна угода” відбудеться 7 вересня 2018 року о 10:00. Аудиторія: 2-4.

Наш лектор – пан Матіас Фідлер, генеральний директор та юрист Центральної асоціації німецьких споживчих кооперативів (Німеччина) https://www.zdk-hamburg.de/kontakt-impressum/

Приходьте заздалегідь!