Бажаєш здобути магістра в Німеччині?

Якщо ти мрієш навчатися на магістерській програмі у провідному німецькому університеті Кобленц-Ландау, поспішай!

Реєстрація на программу подвійних дипломів – до 15 березня, але час швидко спливає, а паперів треба підготувати чимало.

Запрошуються випускники бакалаврських та студенти/випускники магістерських програм.

В першу чергу запрошуємо магістрів ConcordiaUA!

Навчання здійснюється за спільним навчальним планом з державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) – МВА, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, інформаційний менеджмент (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент).

Більше інформації.

Бажаєш навчатися у Німеччині?

Якщо ти є успішним студентом ConcordiaUA на тебе чекає навчання протягом семестру або року у видатному німецькому університеті Тріра – нашому партнері!

Подання документів на зимовий семестр 2018/19 р. до 01.07.2018.

Орієнтаційна програма: 27.09.2018 – 19.10.2018

Період навчання: 22.10.2018 – 08.02.2019

Канікули:

Різдво: 22.12.2018 – 01.01.2019

Свято: 01.11.2018

Більше інформації на https://www.uni-trier.de/index.php?id=44466&L=2

Звертайтеся до офісу 1-4 (Галина Бевзо, Ольга Глазова)

Новий семестр розпочато!

Весінній семестр 2018 розпочинається з лекції Тетяни Черней дисципліни “Основи бізнесу”. Бажаємо успіху всім студентам ConcordiaUA!

Студенти ConcordiaUA працюють на Українсько-иракському бізнес-форумі

“Новий рік для наших студентів розпочався з практичної роботи перекладачами на Українсько-іракському бізнес-форумі у Торговельно-промисловій палаті України під час переговорів та укладання угод про співпрацю між українськими та іракськими організаціями.”
Діала Саллам, студентка ConcordiaUA

Bonne année! Слухач підготовчого відділення ConcordiaUA Оусама бажає вам всього найкращого у Новому році!