Оголошення результатів Олімпіади з ділової англійської мови – 2018

21 квітня Українсько-американський університет Конкордія провів традиційну Олімпіаду з ділової англійської мови для учнів десятих і одинадцятих класів. Вже дев’ятнадцять років абітурієнти зі всієї України виборюють перемогу в знанні ділової лексики, функціональної мови ділових презентацій, телефонних переговорів і ділових зустрічей, а також обізнаності з міжкультурними нормами ділового спілкування і вміння продемонструвати свої знання й навички.

Цьогоріч участь в Олімпіаді взяли 53 старшокласники з Києва та Київської області, Запоріжжя, Івано-Франківська, та інших міст України. Олімпіада, як завжди, проходила протягом одного дня у два тури: комп’ютерне тестування і усна презентація вигаданої або реально існуючої компанії. Оголошення результатів Олімпіади відбулося 12 травня, у День відкритих дверей.

Абсолютними переможцями Олімпіади стали ті школярі, які взяли участь в обох турах Олімпіади і, отже, посіли призові місця за сумою балів, отриманих у першому і другому турі. Також були визначені переможці в першому (тестування) та другому турі (презентація) і додаткові номінації й нагороди.

ConcordiaUA гостинно відкрила двері для майбутніх студентів!
Наші гості: старшокласники та їх батьки змогли познайомитися зі спеціальностями та освітніми програмами, які доступні будуть вступникам в цьому році, з умовами вступу до університету, зі стипендіальною програмою та знижками, якими  можуть скористатися вступники.

Також старшокласники прослухали  майстер-клас Пола Томаса – експерта американського та українського бізнесу, радника ректора ConcordiaUA. Спираючись на свій досвід роботи в Україні з бізнес-інвестиціями, він наголосив на тому, що зараз дуже важливі знання з бізнесу і їх можна здобути в ConcordiaUA. Саме в нашому університеті дають якісні багатосторонні знання з бізнесу англійською мовою.

Для всіх, кого цікавить менеджмент чи міжнародний бізнес важливе професійне спілкування. Саме про бізнес-етику в сучасному світі провела майстер-клас Наталія Процун – декан факультету менеджменту та бізнесу, кандидат економічних наук, доцент. Старшокласники не тільки познайомилися з цікавими кейсами з бізнес-етики, а й змогли відразу ж застосувати одержані знання на практиці.

Арина Токаренко – студентка 1 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини»  вже декілька років займається пісочною анімацією. Знаннями зі свого улюбленого заняття вона  поділилася з учнями. Старшокласники змогли попробувати  створити свої шедеври на папері, а потім і з піском.
Учасники майстер-класів одержали знижки на оплату за навчання.

Оцінка якості бакалаврських курсів (анкета)

Уважаемые студенты-бакалавры!
Мы просим Вас оставить свои отзывы о качестве проведения занятий по предметам!
Пожалуйста, до 20 мая оставьте свое мнение о предметах по ссылке:
Благодарим за Ваше мнение!

Програма подвійних дипломів магістрів з Уніаерситетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор

У квітні 2018 року Українсько-американський університет Конкордія підписав Артикуляційну угоду з Університетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США). Відтепер наші студенти зможуть отримувати магістра з менеджменту зовнішньо-економічної діяльності/МВА нашого університету та магістра з бізнес-спеціалізацій нашого партнера – Університета Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США). Для цього шість предметів з узгодженого магістерського навчального плану студенти будуть вивчати в Університеті Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США) – он-лайн або в одному з кампусів Вісконсина та Мічигана.

Про надання гранту для студентів ConcordiaUA для сплати навчання

Шановні студенти! Scholarship в Україні запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію)  на покриття оплати за навчання.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua або grant@deltabank-online.com.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

Дякуємо за підтримку нашого соціального проекту!

Олексій Бернацький,
директор ТОВ Сайбер Шарк та один з ініціаторів проекту Scholarship в Україні