Школа права ConcordiaUA

Шановні студенти,

Пропонуємо вашій увазі цікаву та корисну інформацію про структуру публічної влади в Україні та інші законодавчі положення, з якою вас познайомить професор Українсько-американського університету Конкордія- PhD Сергій Панасюк. Law School – це концентрована інформація англійською мовою, в стислій та доступній формі, що буде корисна та зрозуміла для кожного.

Ласкаво просимо до нашої LawSchool!

Зарахування на програми подвійних дипломів та академічного обміну (Німеччина, США)

ТРІРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

15 жовтня – 15 грудня – університети-партнери повинні номінувати студентів на навчання в університеті

УНІВЕРСИТЕТ ПРИКЛАДНИХ НАУК ВОРМС

Період подання заяв на програми обміну на літній семестр – 01 грудня 2018 р.
Період подання заяв на осінній семестр – 01 червня 2019 р.

УНІВЕРСИТЕТ КОБЛЕНЦА · ЛАНДАУ

Термін подачі – 15 березня 2019 (для наших студентів до 15 лютого 2019 р.)

УНІВЕРСИТЕТ КОНКОРДІЯ (ВІСКОНСИН / АНН АРБОР)

Плаваючий термін подачі заяв – студенти можуть подати в будь-який час. Якщо вони почнуть заняття в Україні, то ми можемо встановити строки навчання для проведення весняних занять.

УНІВЕРСИТЕТ МІННЕСОТА КРУКСТОН

Прийом заяв (весняний семестр) – 19 листопада 2018 р.

Прийом заяв (весняний семестр) – 12 липня 2019 р.

Змагання з баскетболу

Нашим студентам – любителям спорту – є де себе показати і є де повболівати!

Відбулися змагання з баскетболу між командами першого та другого курсу.

Ми щиро вітаємо команду переможців: Артема Кашпура,  Бекіра Чегертму, Олександра Малька, Олексія Клименка, Якупа Юсупова.  Ми також  вітаємо  наших першокурсників Юлію Тернову,  Владиславу  Ємельяненкову, Ігоря Голубана, Богдана Півня, Іллю Замулу зі срібною перемогою!

Філіпп Шмідт і Ян Метцлер отримали звання «Почесний Доктор УАУК»

Представникам німецького парламенту Філіпп Шмідту та Ян Метцлеру, які завітали до ConcordiaUA 30 жовтня, було присвоєне звання «Почесний Доктор УАУК». Після публічних лекцій, які запрошені фахівці прочитали для наших студентів, їм було урочисто вручено дипломи Почесного Доктора УАУК, медалі та нагрудні знака. Філіпп Шмідт отримав почесне звання «Почесний Доктор Українсько-американського університету Конкордія з управління кадровими ресурсами та міжнародних відносин»; Ян Метцлер – «Почесний Доктор Українсько-американського університету Конкордія з дипломатії та міжнародних відносин».