Шановні студенти!

Початок весняного семестру  – 4 лютого 2019 року
Закінчення –10 червня 2019 року!
Зверніть увагу, що підсумкова сесія (Final, тест-центр) будуть проходити з 27 травня до 10 червня 2019 року!
Деканат ConcordiaUA

Випускники МВА 2012

Зустріч випускників УАУК/ВМУУ МВА 2012 16.11.2018. Ви чудові! Бажаємо вам величезних успіхів!

Школа права ConcordiaUA

Шановні студенти,

Пропонуємо вашій увазі цікаву та корисну інформацію про структуру публічної влади в Україні та інші законодавчі положення, з якою вас познайомить професор Українсько-американського університету Конкордія- PhD Сергій Панасюк. Law School – це концентрована інформація англійською мовою, в стислій та доступній формі, що буде корисна та зрозуміла для кожного.

Ласкаво просимо до нашої LawSchool!

Зарахування на програми подвійних дипломів та академічного обміну (Німеччина, США)

ТРІРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

15 жовтня – 15 грудня – університети-партнери повинні номінувати студентів на навчання в університеті

УНІВЕРСИТЕТ ПРИКЛАДНИХ НАУК ВОРМС

Період подання заяв на програми обміну на літній семестр – 01 грудня 2018 р.
Період подання заяв на осінній семестр – 01 червня 2019 р.

УНІВЕРСИТЕТ КОБЛЕНЦА · ЛАНДАУ

Термін подачі – 15 березня 2019 (для наших студентів до 15 лютого 2019 р.)

УНІВЕРСИТЕТ КОНКОРДІЯ (ВІСКОНСИН / АНН АРБОР)

Плаваючий термін подачі заяв – студенти можуть подати в будь-який час. Якщо вони почнуть заняття в Україні, то ми можемо встановити строки навчання для проведення весняних занять.

УНІВЕРСИТЕТ МІННЕСОТА КРУКСТОН

Прийом заяв (весняний семестр) – 19 листопада 2018 р.

Прийом заяв (весняний семестр) – 12 липня 2019 р.