Всеукраїнська Олімпіада з ділової англійської мови –старт для успішного навчання в ConcordiaUA.

Свою роботу учасники Олімпіади розпочали з урочистостей щодо відкриття 19 щорічної Олімпіади-2018! Ведучі Пересадченко Марина – переможець олімпіади – 2016, студентка ІІ курсу та Ілля Чумак – студент І курсу познайомили присутніх з журі та коротко розповіли про особливості проведення Олімпіади. До старшокурсників з вітальним словом звернулися члени журі:  Нижник Т.В., Воловик О.І., Малигіна М.П., Д. Бірнер, Д. Сем та студентка І курсу – переможець Олімпіади- 2017 – Анастасія Флягіна.

В цьому році біля 50 старшокласників змагалися за право навчатися в інституті зі знижкою в оплаті. Ми завжди раді таким студентам, адже вони, як правило, навчаються на відмінно.

Старшокласники здавали комп’ютерний тест на знання ділової англійської мови та презентували свої власні! та знані в Україні фірми!

Роботу старшокласників з ділової англійської мови оцінювало представницьке журі: представники ConcordiaUA  –Голова журі Олімпіади  -Нижник Тетяна Володимирівна; Голови презентаційних комісійВоловик О. І., старший викладач, декан міжнародних програм; Жарова Л.В., д.е.н., старший науковий співробітник, завідувачка кафедри менеджменту ЗЕД та міжнародного бізнесу; Іщук Л.М., доцент.

Серед членів комісії:  представники Університету Конкордія (США)-д-р Дейвід Бірнер, виконавчий директор з міжнародної освіти; д-р Деніел Сем, декан факультету бізнесу, професор; Малигіна М.П., директор представництва Пірсон Ед’юкейшн в Україні та викладачі ConcordiaUA – Амалян Н.Д., к.е.н., доцент; Бевзо Г.А., старший викладач, заст. декана по роботі з іноземними студентами; Кінаш А.В., к.ф.-м.н., доцент; Нгобейа А. Ф., викладач; Панов С.Ф., д.п.н., професор.

Адміністратори комп’ютерного тестування: Процун Н.М., к.е.н., доцент, декан факультету менеджменту і бізнесу, завідувач Центру дистанційного навчання;  Надточій В.О., старший викладач, адміністратор з обслуговування інформаційних систем ЦДН; Слабко М.В., викладач, системний аналітик.