Оголошено результати Олімпіади з ділової англійської мови – 2019!

19 квітня було оголошено результати щорічної Олімпіади з ділової англійської мови, яка відбулася у суботу 13 квітня 2019 року. Переможців привітали викладачі УАУК: Марія-Крістіна Ґваррера Маріані, Л. В. Жарова, Н. М. Процун і Г. А. Бевзо. Голова журі Нижник Т.В. оголосила імена переможців і учасників, які отримали додаткові нагороди.

У цьогорічній Олімпіаді взяли участь 55 старшокласників. Перше місце поділили двоє учасників, які отримають знижку 100% від вартості навчання в УАУК. Троє школярів, які вибороли друге місце, отримали право на знижку 75%; четверо учасників, які посіли третє місце, матимуть право навчатися в УАУК зі знижкою 50%. Всі переможці отримали подарунки і призи від Університету Конкордія та наших зарубіжних партнерів. Школярам-переможцям, які зараз навчаються у 10 класі, додатково запропоновано безкоштовно прослухати один курс бакалаврської програми, що викладається англійською мовою.