Елізабет Нудельман у ConcordiaUA

У рамках курсу «Основи підприємництва» 17 жовтня 2019 року наш університет відвідали три фахівці у своїх галузях

1) Пані Елізабет Нудельман – незалежний бізнес-консультант та кризисний менеджер / колишній генеральний директор Міжнародної школи Study Academy, колишній генеральний директор Amers Immersion, експерт з освіти
2) Пан Ігор Руснак – співробітник стратегічного розвитку та розвитку в OTP Bank Ukraine
3) Пан Пол Томас – радник ректора, провідний експерт з питань бізнесу, який спеціалізується на економіці природних ресурсів та міжнародних фінансах та викладач українсько-американського університету Конкордія.

Перша спікер – Елізабет Нудельман – презентувала тему «Значення корпоративних цінностей». Основні моменти, про які йшлося,: 1. Що таке цінності? 2. Чому вони мають значення? 3. Кращі практики щодо цінностей; 4. Основні цінності робочого листа.