Стань майстром інновацій з нашою літньою програмою стажування в університеті Rutgers

Бакалаври українських університетів!
Запрошуємо!
Літня програма стажування в Університеті Rutgers (США)

Спільна програма Rutgers Global Experiential Learning Summer Institute (GEL), Нью-Джерсі, США та Українсько-американського університету Конкордія (УАУК), м. Київ, Україна. https://www.concordia.edu.ua/…/programa-stazhuvannya-z-nau…/

GEL – це міждисциплінарна можливість літнього навчання, яка поєднує студентів з усього світу з відомими викладачами університету Rutgers для спільного вивчення рішень справжнього світового значення.


Студенти матимуть повний доступ до роботи з новітніми технологіями автоматизованого швидкого виробництва у найсучаснішому закладі.


Заклад Rutgers Makerspace – це 3 000 квадратних метрів центру навчання та розвитку для професорсько-викладацького складу, працівників, студентів та місцевої громади: 3D принтери, 3D сканери, Laser Cutters, Arduino Platform (Hardware та Software для Designing Products, Games and Services), найсучасніші Data Analytic Systems, a Wood Shop, Metal Shop, Auto Bay, Welding, CNC, Graphics, Textiles, Arts & Crafts та Commercial Kitchen.


https://www.rutgers.edu/


Подати заявки можуть студенти, які навчаються на бакалаврській програмі в УАУК, а також на бакалаврській програмі або еквівалентній програмі в будь-якому з інженерних, технічних чи інших університетів України.


Студенти магістратури можуть також подати заявку з можливістю стати лідерами навчальних груп.
Студенти інших університетів України мають скласти тест з англійської мови в УАУК та надати транскрипт (академічну довідку) вивчених курсів та оцінок за останній семестр навчання.
Для зарахування до програми буде досить наданої інформації. У разі необхідності адміністрація УАУК може запропонувати особисту співбесіду.


Заявки приймаються до 1 лютого 2020 року.
Програма планується з 10 липня до 2 серпня 2020 року. Ці дати можуть незначно змінитися залежно від перельоту.


https://www.concordia.edu.ua/partners/rutgers-university/