Програма академічної мобільності Україна – Казахстан

Завдяки підтримці ректорату Українсько-американського університету Конкордія реалізовано сумісну програму Академічної мобільності Україна-Казахстан.

Доктор, PhD Селезньова Руслана за сприяння Міністерства освіти Республіки Казахстан бере участь у міжнародній програмі наукового обміну. Протягом чотирьох  тижнів відбувається науковий діалог між науковцями Казахстану (Університет Назарбаєва, Букетівський Університет), Литви (університет  Вільнюса, доктор Саулюс Нефас), США (Дельта університет, доктор Толимбек Алмас ) та України (Українсько-Американський Університет Конкордія, доктор Руслана Селезньова) у галузі інформатики та менеджменту інформаційних технологій. Формат наукової програми включає сумісне проведення лекції, семінарів, тренінгів для студентів магістратури та викладачів університету, науковий діалог з метою створення спільних програм, написання сумісних наукових праць, створення міжнародних програм. Це тільки початок наукової співпраці, поштовх до розвитку та пошуку нових ідей. Наукові контакти Українсько-американського університету Конкордія зростають, ми крокуємо разом із світовою спільнотою до нових перспектив у галузі інформатизації та новітніх комп’ютерних технологій.