Курсовий проект з бізнесу

У цьому році ми запровадили ще один практичний курс для студентів – другокурсників.  Працює  зі студентами Федір Нестеров – топ-менеджер, бізнес-консультант, розробник технології Fast Management.  Упродовж семестру студенти в групах готували стартапи на основі своїх уподобань. Сьогодні відбувся захист проектів.  На захист були запрошені: Пол Томас – радник ректора ConcordiaUA, експерт з фінансових питань; Сергій Вакарін –  Голова Правління UkraineIS;  Анастасія Ружина – директор компанії Diamond, випускниця нашого університету; Тетяна Цапун – CEO Tiray Group, Наталія Процун – декан факультету менеджменту та бізнесу, кандидат економічних наук.

Захищаючи свої проекти, студенти змогли одержати змістовні відгуки та настанови в подальшому розвитку на свої проекти від присутніх професіоналів.