Запрошуємо до участі у Всеукраїнській олімпіаді з ділової англійської мови – 04 квітня 2020 року!

Всеукраїнська Олімпіада з ділової англійської мови

Олімпіада з ділової англійської мови – унікальний конкурс, який Українсько-американський університет Конкордія (ConcodiaUA) проводить з 1999 року. Учасники Олімпіади повинні продемонструвати високий рівень знань і володіння комунікативними навичками з ділової англійської мови. Переможці отримують до 100% знижки в оплаті за навчання при зарахуванні до ConcordiaUA.

Дата і місце проведення

Цьогорічна олімпіада відбудеться у суботу 4 квітня 2020 року за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14. Результати будуть оголошені у п’ятницю 10 квітня 2020 р. о 16:00.

Учасники

До участі в Олімпіаді запрошуються учні старших класів середніх загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Навчальний заклад може направити на Олімпіаду не більше п’яти учасників.

Зміст

Олімпіада проходить у два тури, які відбуваються протягом одного дня.

Перший тур – комп’ютерне тестування. Метою цього етапу є перевірка знання учасниками лексики з основних сфер бізнесу (напр.: структура компанії, маркетинг, фінанси тощо), функціональних фраз презентацій, ділових зустрічей, переговорів, телефонних розмов, письмової комунікації. Учасники повинні бути обізнаними з основними аспектами діяльності комнанії, стратегіями працевлаштування й міжкультурними нормами ділового англомовного спілкування. Учасникам запропонують завдання різних типів, зокрема підбір пар слів, заповнення пропусків, вибір з кількох варіантів, визначення правдивості інформації тощо.

Другий тур – усна презентація вигаданої (бажано) або реально існуючої компанії (за винятком Coca-Cola, P&G і подібних), що готується як домашнє завдання і представляється безпосередньо під час олімпіади. Презентація може включати будь-які аспекти за вибором учасників, зокрема опис структури компанії, її діяльності, продукції, партнерів тощо. Учасники повинні продемонструвати знання тематичної ділової лексики, а також вміння структурувати текст, використовувати наочність, відповідати на запитання, підсумовувати сказане, робити висновки тощо.

Дозволяється одна презентація не більше ніж на двох учасників, тривалістю 7–10 хвилин. Якщо учасник перевищує зазначений час, жюрі має право зупинити його і зняти бали.

Як взяти участь

Заявку на участь в Олімпіаді можна заповнити на нашому сайті, а також звернутися до нас за телефоном, електронною поштою або факсом.

Додаткова інформація

Вчителі та учасники  можуть ознайомитися з основними правилами й вимогами на нашому сайті:

Якщо у вас з’явилися питання, ви можете поставити їх у Фейсбук-групі «Business English Competition»:

Оргкомітет Олімпіади:

Адреса: м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, оф. 1-4