Стипендіальна програма HMC Projects

Cтипендіальна програма HMC Projects
Українсько-американський університет Конкордія є чинним офіційним Національним Координатором британської стипендіальної програми  HMC Projects в Україні.
HMC (Конференція директорів і директрис) – це асоціація, що об’єднує керівників багатьох провідних незалежних шкіл Великої Британії. HMC Projects організує стипендіальні програми для талановитих і здібних школярів віком 16–17 років з недостатньо забезпечених сімей у країнах центральної і східної Європи.  Кожного року HMC Projects відбирають близько 90 школярів і розподіляють їх на навчання у 60 британських школах-пансіонах за повною дворічною програмою «шостого класу» зі складанням міжнародних випускних іспитів («A-levels», «International Baccalaureate», або «Scottish Highers»).
Щоб отримати більше інформації для участі в Конкурсі 2021, приєднайтеся до нашої групи на Fаcebook, напишіть нам на адресу hmcprojects@wiuu.edu.ua або зателефонуйте на номер: +380 95 008 5850, Тетяна Нижник.