Хто поїде навчатися в британських школах з 1 вересня 2020 року?

17-18 січня відбулися фінальні інтерв’ю у форматі HMC Projects – Україна. Стипендіальна програма дає можливість обдарованим українським школярам отримати повну або часткову стипендію на дворічне навчання у приватних школахпансіонах Великої Британії за програмою «шостого класу» із складанням міжнародних випускних іспитів. Наш університет вже третій рік поспіль є національним координатором цієї програми в Україні. Відбір проходить у три етапи в усіх регіонах України. Фінальні інтерв’ю проводять британці – представники HMC Projects – у Києві, в ConcordiaUA. Основні критерії – англійська мова, результати навчання в школі, соціальна активність, хобі, індивідуальні характеристики тощо. Кожного року 5-8 українських школярів починають у вересні навчання у чудових британських школах. Бажаємо успіхів цьогорічним учасникам фіналу!

Більш детальну інформацію можна отримати за цим посиланням: https://www.concordia.edu.ua/home/hmc-projects/