Бізнес-форум з Туреччиною

Студенти ConcordiaUA беруть активну участь у співпраці з Торговопромисловою палатою України в якості координаторів, перекладачів і помічників. Це дає їм чудовий досвід, нові контакти, знайомство з потенційними роботодавцями, можливості стажування.

3 лютого 2020 року в програмі візиту Президента Турецької Республіки Реджепа Тайіпа Ердогана в Україну відбувся українськотурецький бізнесфорум.

Нашим студентам сподобалися виступи Президента України Володимира Зеленського, Президента Турецької Республіки Реджепа Тайіпа Ердогана. Спілкування з українськими та турецькими бізнесменами і політиками викликало чималий інтерес у наших студентів, в тому числі із Туреччини.

Розвиток українсько-турецького співробітництва в сфері туризму, оборонної промисловості, технологій і телекомунікацій, автомобільної промисловості та металургії буде взаємовигідним для обох країн.