Сумуємо за вами ?

Шановні викладачі, студенти та друзі ConcordiaUA,
Бажаємо вам усього найкращого у цей неспокійний час, де б ви не знаходилися.
Через ситуацію, що склалася в Україні та світі, ми повністю перейшли на дистанційний формат.
У нас є платформа дистанційного навчання, тому перехід на 100% онлайн-навчання відбувається досить плавно та легко. Сподіваємося, що система буде працювати добре, хоча навантаження сьогодні величезне.
Будемо раді почути ваші ідеї, що саме ми можемо зробити задля того, щоб цей період карантину минув цікавіше і приємніше.
Всі відділення університету працюють дистанційно. Черговий співробітник офісу буде присутній 18-20 березня (+380442368184).
Вся інформація та комунікація щодо навчання студентів здійснюється на платформі дистанційного навчання.

Інформацію щодо вступу-2020, Олімпіади з ділової англійської мови (3 квітня 2020 р.) та всіх нагальних питань можна отримати:
info@uacu.edu.ua

Інформація для студентів доступна за адресою:
dean@uacu.edu.ua

Бережіть себе та будьте здорові!)