Привітання ректора 

Дорогі студенти! Дорогі батьки і друзі студентів! Шановні колеги! Дорогі гості!

Я радий привітати всіх вас з початком навчання в нашому інституті та зі святом знань!

Ми вдячні вам за правильний вибір у вашому житті вищого навчального закладу – нашого університету! Саме тут ви зможете не тільки навчитися професії, але й стати дійсними громадянами світу.

Цього року наш університет відзначає 20-ту річницю свого існування у Незалежній Україні. І ми пишаємося здобутками нашого навчального закладу!

По-перше, ми дійсно є МІЖНАРОДНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ, в якому навчаються і працюють громадяни багатьох країн світу. Студенти не тільки разом навчаються, але й набувають практичних знань і навичок, виховуються в умовах високої моралі та етики, готуються до життя і роботи в умовах глобального суспільства.

По-друге, ми є акредитованим як на національному, так і на міжнародному рівнях.

По-третє, серед співзасновників нашого університету є провідні університети світу. Так, нашим українським співзасновником є відомий в усьому світі Національний педагогічний університет (НПУ) імені М.П.Драгоманова, який має понад 180-річну історію свого існування, плідно співпрацює з нашим закладом у складі комплексу і надає нам велику матеріально-технічну, науково-методичну, організаційну та іншу допомогу. Понад 20 років ми успішно пліч-о-пліч крокуємо з драгоманівцями у європейське майбутнє, відчуваємо їхню справжню дружбу та піклування щодо долі наших студентів, викладачів і співробітників. Нашим американським співзасновником є відомий американський університет Конкордія штату Вісконсін, який був заснований у 1881 році і входить до системи Університетів Конкордія США та Канади.  З ним ми співпрацюємо в освітній сфері – спільному навчанні фахівців із бізнес адміністрування, здійснюємо обмін студентів і викладачів, разом виховуємо молодь і прищеплюємо нашим студентам ідеали високої моралі та етики.

По-четверте, саме наш університет має угоди і меморандуми про співпрацю і спільну діяльність з університетами США – Університет Конкордія штатів Вісконсин і Мічиган, Університет Міннісоти Крукстон, Університети штатів Оклахома та Індіана, а також провідні університети Європейського Союзу – Університети Німеччини Трієр, Вормс, Шиллер, Український Вільний Університет у Мюнхені, а також відомий державний Університет Кобленць-Ландау, з яким ми маємо спільну магістерську програму з менеджменту підприємництва, технологій та інновацій з можливістю отримання подвійного диплому наших університетів.

І, останнє, п’яте. Саме студенти і випускники нашого університету мають відмінні можливості для стажування в міжнародних компаніях в Україні та багатьох країнах світу, всі добру працевлаштовані і тепер працюють і живуть не тільки в Україні, але й у різних куточках світу.

Саме Якість одержаної освіти і реального працевлаштування є найголовнішим показником діяльності вищого навчального закладу. І ми в цьому показнику є успішним університетом.

Ми дійсно пишаємося нашими студентами і випускниками, нашими працівниками, інтернаціональним професорсько-викладацьким персоналом, українськими і зарубіжними діловими партнерами і друзями.

Бажаю всім студентам нашого університету гарно навчатися і стати кваліфікованими громадянами своїх країн та міжнародного співтовариства, а нашим випускникам – стрімкого кар’єрного зростання!

Щастя вам всім, успіхів і мирного життя!

Ректор Українсько-американського університету Конкордія

проф. О.О.Романовський​

01.09.2017

Прес-реліз щодо сучасного стану ConcordiaUA і його місця в системі вищої освіти України (станом на 16.03.2015 р.)

Унікальний вищий навчальний заклад (ВНЗ) – Українсько-американський університет Конкордія (ConcordiaUA) – є першим і єдиним в Україні спільним ВНЗ, у якому підготовка бакалаврів і магістрів з адміністрування, бізнесу та менеджменту здійснюється англійською й українською мовами.

З моменту заснування (1996-1997 р.) ConcordiaUA своєю місією вважає надання українським студентам сучасної бізнес-освіти за навчальними планами та програмами відомих американських університетів. Одним із засновників інституту виступив відомий освітянин, місіонер і пастор Лютеранської Церкви США доктор Джон Бук, який 17 років успішно працював Президентом відомого Вісконсинського університету Конкордія – Concordia University Wisconsin (MequonWisconsinUnited States). Тому назва ConcordiaUA пов’язана з назвою штату Конкордія. Головною метою новоствореного ВНЗ було донесення міжнародних стандартів бізнес-освіти до української молоді та організація їх навчання саме в Україні (з можливістю стажування, включеного навчання, проходження професійної практики в економічно розвинених країнах світу).

Оскільки ConcordiaUA створювався як міжнародний ВНЗ, навчання за американськими ВВА та МВА програмами відбувається виключно англійською мовою. Навчальний процес забезпечують професори й викладачі з університетів штату Вісконсин та Мінесота, інших штатів США, англомовних країн ЄС та інших країн світу. Українським співзасновником виступив Національний педагогічний університет (НПУ) імені М.П.Драгоманова, який утворив комплекс з ConcordiaUA та включив його до свого складу як відокремлену юридичну особу.

Оскільки американські ВВА та МВА програми Міністерством освіти України не ліцензувалися й не акредитувалися, було прийнято рішення щодо експериментального об’єднання цих програм з українськими ОПП “Менеджмент ЗЕД”. Під час навчання весь цикл дисциплін ВВА та МВА програм викладається виключно англійською мовою, а решта дисциплін, необхідних для включення до українських ОПП, українською мовою. У результаті українські та іноземні студенти могли отримати ступені й дипломи ВВА та МВА (відповідно до американських освітніх стандартів), а також – бакалаврів і магістрів з менеджменту ЗЕД (відповідно до українських державних освітніх стандартів) та українські дипломи державного зразка.

З роками багато студентів, особливо – іноземних, почали брати тільки ВВА та МВА програми. На жаль, Міністерство освіти України, а потім і МОН України відмовляли нашому інституту в ліцензуванні ВВА та МВА програм з викладанням англійською мові. Для підтвердження якості навчання й спроможності ConcordiaUA навчати студентів ВВА та МВА програм за міжнародними стандартами інститут запросив провідну європейську акредитаційну агенцію бізнес-освіти ФІБАА (FIBAA)* проаналізувати нашу навчальну діяльність з надання бізнес-освіти й визначити її рівень. У результаті в 2012 та 2014 роках МВА та ВВА програми ConcordiaUA отримали від ФІБАА акредитацію терміном на 5 років.

* 27 вересня 2012 року програма МВА, а 11 липня 2014 року – програма ВВА Українсько-американського гуманітарного інституту «Українсько-американський університет Конкордія» була акредитована міжнародною організацією FIBAA – Фондом міжнародної акредитації програм у галузі бізнес-адміністрування (http://www.fibaa.org/en/welcome-page.html).

Оскільки ConcordiaUA набирає студентів з гарним знанням англійської мови на платній основі, концентруючись на індивідуалізації (а не на масовості) навчання, кількість українських абітурієнтів завжди була обмеженою. У часи до демографічної кризи (до 2003 року) ConcordiaUA щороку мав від 300 до 400 студентів.

Обов’язково слід зазначити, що ConcordiaUA не бере з бюджету держави жодної копійки, працевлаштовує громадян України (як своїх співробітників) і працює виключно на засадах самоокупності. Оскільки міжнародний рівень підготовки студентів ConcordiaUA засвідчено ФІБАА, а також 100% працевлаштуванням випускників інституту у престижних українських, спільних і міжнародних компаніях, цей факт слугує обґрунтуванням доцільності та корисності існуванні ConcordiaUA в системі вищої освіти України.

У процесі виховання християнської моралі, етики й громадянської позиції у студентській молоді ConcordiaUA адміністрація і викладачі інституту роблять наголос на реальній доброчинності та благодійництві. Так, студентська молодь ConcordiaUA здійснює реальну благодійну діяльність – допомагає дітям сільських шкіл і школі-інтернату для дітей з вадами розумового та фізичного розвитку.

Так, студентами й фахівцями ConcordiaUA за кошти інституту, викладачів і студентів створено та введено в дію:

 • комп’ютерний клас на 12 місць для учнів загальноосвітньої школи І-ІІ ст. у селі Шаповалівка Конотопського району Сумської обл.;
 • комп’ютерний клас на 12 місць для учнів загальноосвітньої школи І-ІІ ст. у селі Кузьмівка Сарненського району Рівненської обл. (підключено до Інтернету);
 • комп’ютерний клас на 12 місць для школи-інтернату в с. Бабанка Уманського району Черкаської області (для дітей з розумовими та фізичними вадами розвитку);
 • три комп’ютерні класи на загальну кількість 40 місць для учнів загальноосвітніх шкіл № 1 і № 2 міста Українка Обухівського району Київської області (підключено до Інтернету).

Студентська молодь і співробітники ConcordiaUA надають також практичну шефську допомогу школі-інтернату (с. Бабанка Уманського району Черкаської області), а також спільно з благодійним фондом «БЛАГОМАЙ» – школам-інтернатам Київської області.

Необхідно звернути увагу на таке:

 • З 1997 по 2015 рік в ConcordiaUA навчалося більше 5000 студентів, слухачів курсів і школи англійської мови, з них – більше 2035 іноземних;
 • За час свого існування ConcordiaUA підготував більше 500 магістрів за програмою МВА з числа високопосадовців з КНР;
 • в ConcordiaUA працює Школа англійської мови для абітурієнтів, студентів і громадян різного віку;
 • ConcordiaUA працює в комплексі з Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова, який здійснює загальне науково-методичне керівництво статутною діяльністю нашого інституту, надає необхідні матеріально-технічні та інтелектуальні ресурси, плідно співпрацює з ним в освітній і науковій сфері;
 • НПУ є українським співзасновником інституту, а ConcordiaUA є його відокремленим структурним підрозділом з правами юридичної особи (що відображено на сайті НПУ);
 • в ConcordiaUA виконуються 4 науково-дослідні теми, зареєстровані в Українському інституті науково-технічної і економічної інформації: «Дослідження та провадження в систему освіти України теорії та практики підприємницької діяльності вищих навчальних закладів провідних країн світу» (керівник теми – д. е. н., д. п. н., проф. Романовський О. О.), номер державної реєстрації – 0112U001691; «Лідерство в бізнесі й освіті та його роль в соціально-економічному розвитку країни» (керівник теми – д. е. н., д. п. н., проф.. Романовський О.О.), номер державної реєстрації – 0113U002092; «Проблеми ефективного менеджменту зовнішньоекономічної діяльності в Україні за умов активізації інтеграційних процесів» (керівник теми – д. е. н.,  проф.  Гребельник О. П.),   державний  реєстраційний  номер  0113U002091; «Гуманітарні студії» (керівник теми – д. ф. н., проф. Малинська Н. А.), номер державної реєстрації – 0113U002090.
 • у рейтингу недержавних ВНЗ України за 2013 рік ConcordiaUA посів 14-те місце серед 76 недержавних ВНЗ;
 • на 15.01.2015 р. ConcordiaUA отримав чотири ліцензії від Акредитаційної комісії України на підготовку бакалаврів, магістрів, на підвищення кваліфікації, підготовку іноземців та осіб без громадянства за акредитованими напрямами підготовки (спеціальностями), термін дії державних ліцензій за різними програмами – 2016, 2018 та 2019 роки;
 • за останні два роки ВВА та МВА (Bachelor of Business Administration та Master of Business Administration) програми ConcordiaUA були акредитовані терміном на 5 років провідною європейською акредитаційною агенцією Foundation for International Business Administration Accreditation (FIBAA), що визнається міністерствами /департаментами освіти ФРН, Австрії, Швейцарії та Нідерландів, а також CHEA (США);
 • 27 лютого 2015 р. ConcordiaUA став першим в Україні навчальним членом-організацією Американської ради з акредитації бізнес-шкіл та програм ACBSP** (http://www.acbsp.org/members/?id=33179799&hhSearchTerms=%22wiuu%22).

** Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP) – відома Американська рада з акредитації бізнес-шкіл та програм. Є провідною спеціалізованою асоціацією з акредитації бізнес-освіти, що підтримує, відзначає і винагороджує передовий досвід викладання та педагогічну майстерність. Асоціація поєднує в собі достоїнства передового досвіду викладання, педагогічну майстерність і підкреслює студентам, що важливо навчитися вчитися.

ACBSP акредитує програми з бізнесу, бухгалтерського обліку та інші, пов’язані з бізнесом програми – на рівні молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра та доктора. Є визнаною Радою з акредитації вищої освіти США (CHEA). ACBSP була першою, що запропонувала спеціалізовану бізнес-акредитацію на всіх рівнях ступенів у США і по всьому світі (www.acbsp.org).

Слід зазначити, що ConcordiaUA за 17 років своєї діяльності отримав визнання як в Україні, так і на міжнародному рівні. Так, наприклад:

 • 28 березня 2014 року Європейський фонд “За заслуги перед Європою”  (Mérite Européen) н а г о р о д и в  Українсько-американський університет Конкордія ПОЧЕСНИМ ДИПЛОМОМ за європейські заслуги в об’єднанні народів Європи в умовах СВОБОДИ – МИРУ – БРАТСТВА;
 • 29 грудня 2009 року Кабінет Міністрів України н а г о р о д и в   колектив Українсько-американського гуманітарного інституту “Українсько-американський університет Конкордія” ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ за значний внесок у забезпечення розвитку освіти, впровадження сучасних методик навчання та виховання молоді;
 • 2008 року Міністерство освіти і науки України   н а г о р о д и л о колектив Українсько-американського гуманітарного інституту “Українсько-американський університет Конкордія” ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність  і високий професіоналізм;
 • у листопаді 2011 року Німецько-українське товариство з економіки і науки(Майнц, ФРН) н а г о р о д и л о  Українсько-американський університет Конкордія (ConcordiaUA) СЕРТИФІКАТОМ ЗА ЗАСЛУГИ (CERTIFICATE FOR MERIT) за зразкову співпрацю заради взаємозв’язків між Україною та Німеччиною;
 • 04 квітня 2013 р. Українсько-американський гуманітарний інститут “Українсько-американський університет Конкордія” (ConcordiaUA)   в н е с е н о   до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави, що є підтвердженням високого статусу ConcordiaUA в науковій діяльності;
 • ConcordiaUA як член бере активну участь у діяльності Американської торгової палати в Україні, Асоціації закладів освіти України недержавної форми власності, є українським представником Німецько-українського товариства з економіки і науки(Майнц, ФРН), співпрацює з провідними університетами України, США, Британії та ФРН.

Колектив співробітників і студентів ConcordiaUA пишається тим, що під час Помаранчевої революції 22.11-26.12 2004 року перед початком повторного другого туру президентських виборів саме ConcordiaUA (єдиний з усіх ВНЗ України!) надав трибуну Послу США в Україні пану Джону Хербсту для викладення позиції уряду США та звернення до української спільноти й міжнародної громадськості щодо ситуації в Україні.

В умовах демографічної кризи, масового від’їзду молоді студентського віку за кордон, корупції та профанації навчання в багатьох бюджетних закладах ConcordiaUA намагається підтримувати європейську якість навчання та надавати студентам демократичну вищу освіту на території України.

Колектив ConcordiaUA – дійсно міжнародного інституту – уже давно та назавжди визначився щодо необхідності збереження та подальшого розвитку цього унікального навчального закладу, де студенти навчаються англійською мовою за американськими університетськими бакалаврськими та магістерськими програмами з бізнес-адміністрування (ВВА та МВА), де загальна кількість студентів має обмежуватися 500 особами, а якість навчання ніякою мірою не може залежати від кількості студентів; де немає місця плагіату, або – плагіаризму (англ.), списуванню, перескладанню екзаменів, де давно існують проміжні тести та інтегровані оцінки, використовується американська та європейська кредитно-залікова система, відсутні неліцензійні software, студенти беруть активну участь у суспільно-громадському житті країни.

ConcordiaUA для організації ефективного навчання має необхідний  високо- кваліфікований професорсько-викладацький склад, запрошує для майстер-класів і практичного навчання провідних підприємців, бізнесменів, топ-менеджерів з міжнародних та українських компаній.

Активну участь у навчально-виховному процесі та науковій діяльності ConcordiaUA беруть професори, викладачі та науковці НПУ імені М.П.Драгоманова, а також інших провідних ВНЗ і наукових установ України.

Серед викладачівConcordiaUA багато Guest Professors та Guest Lecturers зі США, Великобританії, ФРН, Австрії та інших країн. Студенти інституту постійно проходять професійну практику та включене навчання у відомих європейських університетах, компаніях, фірмах і банках. Випускники ConcordiaUA працюють у провідних міжнародних компаніях як в Україні, так і гідно представляють Україну в закордонних і спільних організаціях.

Навчальний процес, наукову діяльність, професійне стажування, а також морально-етичне виховання молоді в ConcordiaUA здійснюють професори й викладачі на постійній основі, за сумісництвом, а також – постійні іноземні гості – професори та викладачі***. Серед них:

 • Олександр Романовський – ректор, професор, доктор економічних наук, доктор педагогічних наук, кандидат технічних наук (rector@wiuu.edu.ua)
 • Юлія Романовська – перший проректор, професор, кандидат філологічних наук (PhD) (romanovska@wiuu.edu.ua)
 • Олександр Гребельник – проректор, професор, доктор економічних наук (hreb_alex@ukr.net)
 • Ольга Верхогляд – проректор, професор (PhD) (verkhohlyad@wiuu.edu.ua)
 • Олександра Романовська – проректор, професор, кандидат педагогічних наук (PhD) (internship@wiuu.edu.ua)
 • Джон Буук – президент WIU, президент WIUU (на пенсії), професор (PhD) (jbuuck@embarqmail.com)
 • Оксана Могила – проректор, професор, кандидат філологічних наук (PhD) (oksanamog@ukr.net)
 • Тетяна Мірзодаєва – декан, професор, кандидат економічних наук (PhD) (mirzodaeva@mail.ru)
 • Любов Кондратенко – заступник декана, професор, кандидат педагогічних наук (PhD) (publications@wiuu.edu.ua)
 • Олена Воловик – директор МВА та ВВА програм, PhD (elenavolovyk@ukr.net)
 • Геннадій Гавриляка – професор, кандидат економічних наук (PhD) (gavrylaka_nastya@meta.ua)
 • Гліб Буряк – професор, кандидат економічних наук (PhD) (glib@ukr.net)
 • Ольга Уніятова – професор, кандидат економічних наук (PhD) (uniyatova@wiuu.edu.ua)
 • Наталія Малинська – професор, доктор філологічних наук (wiuu@wiuu.edu.ua)
 • Олена Іщук – старший викладач, фахівець з іноземної філології (wiuu@wiuu.edu.ua)
 • Андрій Запорожець – старший викладач, MBA (andriyzata@gmail.com)
 • Владислав Надточій – старший викладач, магістр ІТ (vladislav@wiuu.edu.ua)
 • Ольга Глазова – старший викладач, фахівець з іноземної філології (wiuu@wiuu.edu.ua)
 • Ігор Смолін – професор, доктор економічних наук (сумісн.) (ismolin@voliacable.com)
 • Валентина Іваненко – професор, кандидат економічних наук (PhD) (сумісн.) (wiuu@wiuu.edu.ua)
 • Людмила Сєрова – професор, кандидат економічних наук (PhD) (сумісн.) (serova@ukr.net)
 • Марія Григорак – професор, кандидат економічних наук (PhD) (сумісн.) (m_grigorak@ukr.net)
 • Вікторія Галюк – професор, кандидат економічних наук (PhD) (сумісн.) (tavika@ukr.net)
 • Андрій Грищенко – професор, кандидат економічних наук (PhD) (сумісн.) (hryschenko@ukr.net)
 • Андрій Дробот – старший викладач, MBA (сумісн.) (Amrock2@gmail.com)
 • Мохамед Таллат Ель Сайед Ель Махді – старший викладач, магістр з інноваційної економіки (сумісн.) (momodeluxe@hotmail.com)
 • Шарма Суніл – старший викладач, MBA (сумісн.) (professorsksharma@yahoo.com)
 • Патріція Ессен – викладач, BBA, кандидат MBA (сумісн.)  (essien@gmail.com)
 • Ханс-Юрген Досс – професор, PhD, постійний гість – професор (Німеччина)(info@hansjuergen-doss.de)
 • Мара Сухолуцька – професор, кандидат філологічних наук (PhD), постійний гість – професор (США) (msukholu@ecok.edu)
 • Маршалл Крістенсен – професор, PhD, постійний гість – професор (США)(Marshall@co-serve.org)
 • Джон Джонсон – професор, PhD, постійний гість – професор (США)(john.johnson@precedentpress.org)
 • Моріц Гунцингер – професор, PhD, постійний гість – професор (Німеччина) (mh@hunzinger.de)
 • Петер Шпарі – професор, PhD, постійний гість – професор (Німеччина) (mittelstand@peterspary.de)
 • Адальберт Лота – професор, PhD, постійний гість – професор (Австрія) (lhota@wiuu.edu.ua ,   lhota@lhota.ch)
 • Аксель Хаас – професор, PhD, постійний гість – професор (Німеччина)(axel.haas@arend-automation.de , axel.haas@wiuu.edu.ua)
 • Майкл Руїс – професор, PhD, постійний гість – професор (Німеччина) (ruiss@top-framkfurt.de)
 • Хендрік Досс – професор, PhD, постійний гість – професор (Німеччина) (info@dosscom.de)
 • Ларс Хофман – старший викладач – гість (Німеччина) hoffmann@newmediaconsulting.eu

*** Постійні гості – професори та викладачі – виступають перед студентами і викладачами інституту з лекціями, проводять майстер-класи, організують професійні стажування, тематичні дослідження, інтерактивні заняття та курси дистанційного навчання для бакалаврів, магістрів і докторантів ConcordiaUA.

Серед Почесних докторів ConcordiaUA – Посол США Джон Хербст, директор Корпусу миру в Україні Карл Бек, директор Інформаційного центру ООН в Україні Дуглас Гарднер, Почесний консул України в Німеччині доктор Ханс Юрген Досс, Посол Німеччини в Україні доктор Дітмар Штюдеман, доктор Кеннет Грей (двічі наш американський декан, який, до речі, відкривав магістерські програми в Могилянці) і багато друзів-партнерів з різних куточків світу. Академік Леонід Іванович Рудницький неодноразово виступав перед студентами інституту з лекціями та був ініціатором  співробітництва ConcordiaUA з УВУ (Мюнхен),  Університетами США – Ла Саль (Філадельфія) та Убана Шампейн (штат Іллінойс), а також –з Німецько-українським товариством з економіки і науки (Майнц, ФРН).

ConcordiaUA щиро вдячний за підтримку, співпрацю та багаторічну дружбу таким відомим зарубіжним державним, політичним і громадським діячам, вченим, викладачам, професорам та докторам – колегам і друзям ConcordiaUA, як: Алекс Александров, Майкл Бедвел, Карл Бек, Озлен Бірол, Йорн Блок, Бонні Боррінг, Р. Джон і Лайла Буук, Петер Вадлє, Брайон Возняк, Моріц Гунцингер, Алекс Гопонів, Кеннет і Кристина Грей, Дуглас Ґартнер, Бойд Джонсон, Джон Джонсон, Тімоті Джонсон, Ханс-Юрген Досс, Хендрік Досс, Юнус Емре, Олена Етокова, Зигфрид Зайп, Білл і Дороті Ібел, Гюнтер Йєрц, Надя Йост, Пол Кервін, Альберт Кіппа, Нік Кірітіс, Вольфганг Клі, Ед Кокс, Маршалл Крістенсен, Кетрін Ледезма, Геннадій Лєкір, Хартвіг Лоренц, Адальберт Лота, Вальтер і Томас Ляйбрехт, Роджер МакМеррін, Девід МакНамі, Джордж Маркі, Ніколь Махо, Маргарет Нобель, Джонатан Пернік, Володимир Петленко, Єлєна Півоварова, Леонід Рудницький, Майкл Руїсс, Елейн Сарао, Мара Сухолуцкая, Джейні Табб, Славіца Тасік, Дені та Бранко Торбіка, Лі Фен, Аксель Хаас, Джон Хербст, Стівен Хок, Ларс Хоффман, Микола Шафовал, Пол Шоцбергер, Петер Шпарі, Фридель Штауc, Дітмар Г. Штюдеманн, Стефан Шупбах та ін.

ConcordiaUA високо цінує щиру багаторічну співпрацю з Американською та Українською Лютеранською Церквою (УЛЦ), особисто з пастором УЛЦ – доктором теології, преподобним В’ячеславом Горпинчуком, співробітниками Американської Ради (Американського ресурсного центру) при Посольстві США в Україні, працівниками Британської Ради в Україні, представниками Посольства ФРН в Україні та Інституту Гете.

ConcordiaUA багато років співпрацює з університетами і коледжами США, ФРН, Великобританії, КНР, Казахстану та інших країн, які присилають нам своїх викладачів і студентів та беруть наших студентів і викладачів на навчання та підвищення кваліфікації.

ConcordiaUA протягом останніх років плідно співпрацює з Компанією Al Ain National Projects (ОАЕ, Абу-Дабі) з організації дистанційних форм навчання для працівників компанії, поглиблення їх знань і підвищення кваліфікації в галузі міжнародного бізнесу та менеджменту.

ConcordiaUA поважає своїх студентів і пишається своїми випускниками, які гідно навчалися та відкрили свій власний бізнес або отримали престижну роботу в провідних українських і міжнародних компаніях, банках та підприємствах. Випускники та співробітники ConcordiaUA – це ЗОЛОТИЙ ФОНД інституту, і заради них ConcordiaUA буде відстоювати честь свого ВНЗ до переможного кінця.

ВНЗ однозначно підтримує ініціативи Уряду і МОН України щодо наведення ладу в мережі вітчизняних ВНЗ з метою викорінення таких ганебних явищ, як “млини дипломів”, “паперові” університети, хабарництво, корупція та профанація навчання в системі національної вищої освіти.

Колектив працівників і студентів Українсько-американського гуманітарного інституту Українсько-американський університет Конкордія багато років доводить доцільність та користь існування ConcordiaUA в системі вищої освіти України та здобув заслужене міжнародне визнання.

За дорученням колективу ConcordiaUA – професорсько-викладацького складу, співробітників, студентів, їхніх батьків і випускників інституту прес-реліз підготував ректор ConcordiaUA проф. О.О.Романовский

Київ, 16.03.2015 р.