Вітаємо вас, дорогі студенти, батьки, викладачі, колеги, партнери і гості! 

Дякуємо вам за ваш вибір і довіру і запевняємо, що на вас чекають чудові подорожі у світ знань: бізнесу, міжнародних відносин, етики, підприємництва, іноземних мов, ділової української мови, спорту; цікавих подорожей в Україні та за кордоном, зустрічі з партнерами, міжнародне середовище студентів та запрошених викладачів і багато іншого.

Зупинюсь на деяких знакових для нашого університету подіях:

 1. Ми здобули нового “старого” партнера, але тепер вже в якості співзасновника, Університет Конкордія – Вісконсин / Анн Арбор (США) і в зв’язку з цим змінили назву. Відтепер Вісконсинський міжнародний університет в Україні (ВМУУ) називають – Українсько-американський університет Конкордія. 
 2. Ми започаткували і розвиваємо програми спільних дипломів бакалаврів та магістрів з провідними університетами світу:
 • з американським державним університетом штату Міннесоти – Крукстон. І наші перші ластівки – Богдан Шкіль та Анастасія Кравченко цього семестру продовжують своє навчання у Міннесоті;
 • с державним університетом Кобленць-Ландау (Німеччина), в якому наші магістри вже другий рік навчаються на спільній магістерській програмі МВА – Master of Sciences in Information Management (Entrepreneurship, Technologies and Innovations), а наші викладачі підвищують кваліфікацію;
 • з нашим співзасновником – Університетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (штати Вісконсин і Мічиган)

та

 • з Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (Польща).
 1. Ми успішно і з великим задоволенням плідно співпрацюємо з нашим українським засновником – Національним педагогічним університетом, провідними університетами та науковими установами України.
 2. Наші студенти із задоволенням беруть участь у міжнародних програмах академічної мобільності (обміну), університет пропонує такі програми в Університеті Тріра (Німеччина), Університеті прикладних наук у Вормзі (Німеччина), Університеті менеджменту Варни (Болгарія), Американському університеті Річмонд (Великобританія) та інших.
 3. Ми успішно підтвердили міжнародну акредитацію FIBAA – Foundation for International Business Administration Accreditation – нашої програми MBA на наступні 7 років.
 4. Ми успішно підтвердили українську державну акредитацію напряму Бакалавр з менеджменту.
 5. Успішно провели річну Програму з Американських студій.
 6. Цього року пропонуємо вам курс з успішного підприємництва, у викладанні якого приймають участь запрошені лектори – бізнесмени, підприємці, політики, професори з Німеччини, США, Австрії тощо (перше таке заняття відбудеться в цю п`ятницю з керівником КООПСПІЛКИ з Німеччини Матиасом Фідлером).
 7. Ми, разом з університетом Конкордія Вісконсин (США) та Державною установою “Інститутом економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України”, підготували концепцію, зареєстрували та відкрили новий науковий журнал “Бізнес, економіка, сталий розвиток, лідерство та інновації”.
 8. Хочу зупинитися на знаковій події у житті нашого університету: 25 січня 2018 року Українсько-американський університет Конкордія став членом всесвітньо відомої організації у сфері забезпечення якості та прозорості вищої освіти – Міжнародної групи якості Ради з акредитації вищої освіти США (CHEA) – CHEA International Quality Group (CIQG).
 9. 10 липня 2018 року наш університет підписав Меморандум про співпрацю з компанією SocialBoost, метою якого є взаємовигідна співпраця в галузі освіти, інтернатури та кар’єрного розвитку.

SocialBoost – українська технологічна громадська організація, діяльність якої спрямована на розвиток ІТ-проектів із соціальним впливом, впровадження електронної демократіїелектронного урядування та відкритих даних. Це спільнота професійних програмістів, громадських активістів й менеджерів, які спільно з державними органами та ІТ-компаніями працюють над створенням сервісів, що вирішують проблеми громадян.

 1. Ми ввійшли в 10 найкращих закладів вищої освіти приватної форми власності України! https://osvita.ua/vnz/rating/25714/.
 2. Ми здобули 5-те місце у загальноукраїнському Рейтингу закладів вищої освіти (державних і приватних) за балом сертифікатів ЗНО абітурієнтів, які вступили на контракт у 2017 році (за версією Вступ.ОСВІТА.UA: Найбільший бал ЗНО на контракт).
 3. Ми продовжуємо навчати студентів англійською мовою, як і протягом попередніх 2-ох десятиліть, протидіяти списуванню, плагіату, перескладанню іспитів та іншим видам корупції
 4. Наші студенти мають чудову можливість проходити інтернатуру в міжнародних компаніях в Україні та за кордоном. Німеччина: Бундестаг, офіси Google, фейсбук (Берлін), OVB (Кельн), Болгарія (університет Варни – менеджмент, туризм) тощо. В перші два тижня ви познайомитися з роботою компанії Coca-Cola в Україні.
 5. Наші студенти є постійними перекладачами та фасилітаторами бізнес-форумів Торгово-промислової палати України, яку ми дуже поважаємо, цінуємо її діяльність і дуже раді нашій співпраці з нею.
 6. Ми сприяємо працевлаштуванню та кар‘єрному росту своїх студентів та випускників, завжди маємо цікаві пропозиції від видатних міжнародних компаній: Citibank, Deuchebank, Samsung, Winner Automotive, Honda, Cargill, Pfizer, Porches Finance Group, посольств, Британської ради, Корпусу миру, відомих аудиторських компаній тощо.
 7. Ми проводимо конкурси, спортивні змагання, міжнародні свята.
 8. І, нарешті, нашим партнером стала всесвітньо відома незалежна норвезька компанія з маркетингу вищої освіти, набору персоналу та зарахування студентів Keystone Academic Solutions, що співпрацює з більше, ніж 3600 ЗВО у 100 країнах світу. Тепер вона рекламує наші бакалаврські та магістерські програми по всьому світу.

На жаль, в цьому році сім’я Українсько-американського університету Конкордія понесла тяжку втрату: не стало нашого улюбленого викладача, колеги, щирого друга, Почесного Доктора нашого університету Христини Грей.

Ми сумуємо разом з Кеннетом Греєм, колегами з університету Міннесоти Крукстон і всіма друзями і колегами, хто знав Христину Грей і мав щастя з нею працювати.

Прошу вшанувати пам’ять Христини Мері (Торкельсон) Грей вставанням і хвилиною мовчання.

Ласкаво просимо вас, талановитих абітурієнтів цього року, до нашої родини ConcordiaUA!

З повагою,

Олександр Романовський, ректор УАУК

03.09.2018