image033

Директор Клубу випускників Скригіна Тетяна – директор благодійного фонду «Благомай»

У ConcordiaUA ми пишаємося тим, якого особистого та професійного успіху досягли наші випускники та студенти. Ми вважаємо, що працевлаштування випускників – це одне з головних завдань інституту. Важливим є участь випускників у житті інституту та позитивний досвід навчання.

З метою підтримки постійного зв’язку з випускниками, продовження їх співпраці зі студентським середовищем у 2000 році був створений Клуб випускників.

Періодично публікується каталог “ІНТЕРНАТУРА” про стажування та кар’єру студентів та випускників ConcordiaUA. Каталог, який доступний у нашому офісі, містить інформацію про особисті та професійні досягнення студентів, викладачів та випускників і надає актуальну інформацію про останні події та зміни у ConcordiaUA, такі, як нові програми й навчання он-лайн.

Ми у ConcordiaUA, зробили невеличке дослідження, де живуть, де та в якій сфері працюють та якими професійними навичками володіють наші випускники. Допоміг нам у цьому LinkedIn, велике йому спасибі! Звичайно, результати цього дослідження не є абсолютними, вони є орієнтованими на тих випускників, що зареєструвалися на LinkedIn та вказали, що вони навчалися у ConcordiaUA. Можна припустити, що цей аналіз більше охоплює випускників останнього десятиліття, оскільки в попередній час соціальні мережі ще не були на такому розвинутому рівні. Адже сюди, на жаль, не потрапили наші численні студенти, зокрема з Китайської народної республіки, які навчалися у ConcordiaUA раніше. (За нашими власними результатами китайські студенти займали друге місто за чисельністю у ConcordiaUA). Це стосується і компаній, де працюють наші випускники, які залишилися поза LinkedIn. Всі результати нашого дослідження ви знайдете за посиланням http://osvita.ua/vnz/consultations/56482/.

Якщо колишні студенти ConcordiaUA вирішили приєднатися до клубу випускників, вони стають активними членами нашої групи випускників та отримують усі новини, які стосуються їх безпосередньо. ConcordiaUA прагне надати свою підтримку в залученні студентів, випускників, викладачів та адміністрації до співпраці. Для цього у клубі випускників проводяться різноманітні зустрічі, які мають велике значення для випускників, студентів, викладачів та друзів університету.  Вступ до клубу випускників є найкращим способом залишатися на зв’язку з інститутом та викладачами.

Ми маємо намір підтримувати зв’язок з нашими випускниками. Ви можете зареєструватися в клубі випускників на сторінці фейсбук.