Якщо Ви – студент бізнес-програм Українсько-американського університету Конкордія, перед Вами відкривається безліч нових можливостей. (Раніше наш університет – ConcordiaUA – мав назву Вісконсинський міжнародний університет в Україні  – ВМУУ/WIUU, і тому, у спогадах студентів Ви можете зустріти цю назву!).

ConcordiaUA пропонує вам програми, які мають державну акредитацію Міністерства освіти та науки України, міжнародну акредитацію FIBAA (Фонд міжнародної акредитації програм у галузі бізнес-адміністрування). Під час навчання ви зможете скористатися можливістю пройти стажування у міжнародних компаніях в Україні або за кордоном у партнерів ConcordiaUA (у Німеччині, Голландії та США). Для вас – спільні програми бакалаврів та магістрів з можливістю отримання двох дипломів університетів Німеччини, Польщі та США. Ви можете також поїхати на семестр або рік по обміну або продовжити та закінчити навчання в наших університетах-партнерах за кордоном (у Британії, Німеччині, Польщі, Болгарії та США).

Наразі головними партнерами ConcordiaUA у сфері короткострокового та довгострокового стажування є такі закордонні компанії:

У Німеччині:

 • компанія ROCKWOOL у Мюнхені;
 • OVB Holding AG у Кельні;
 • AREND PROZESSAUTOMATION – м. Вітліх.

У Голландії – компанія DIAMOND FMS, а в США – Co-Serve Leadership Academy.

ConcordiaUA має угоди  щодо подвійних дипломів та обміну студентами і співпрацює з Американським університетом Ричмонд у Лондоні (Великобританія), Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина), Трірським університетом в м. Трір (Німеччина), Університетом прикладних наук у м. Вормз (Німеччина), Університетом менеджменту м. Варна (Болгарія), Вісконсинським університетом Конкордія (Вісконсин/Енн Арбор, США), Східно-Центральним університетом штату Оклахома (США), Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (Польща).

Стажування та навчання у партнерів ConcordiaUA у всьому світі познайомить Вас з останніми досягненнями в галузі міжнародного управління; допоможе розглянути питання міжнародного бізнесу в різних культурних середовищах; навчить, як інтегрувати та застосовувати знання, підходи й методи в різних практичних ситуаціях.

Професор Йорн Блок, який 15 грудня 2014 р. увійшов у 20 найсильніших науковців у німецькому рейтингу “Бізнес-адміністрація” (“Handelsblatt”, 15 December 2014).

7817Мені дуже приємно наголосити на важливості нашого студентського обміну. Також я із задоволенням хочу підкреслити високу академічну якість студентів ВМУУ, які впродовж цього семестру навчаються на магістерському факультеті Трірського університету в Німеччині. Обидва студенти вивчають курси, які я викладаю, і є серед найбільш активних студентів у класі. Їм досить легко вивчати курси нашої магістерської програми, отримувати гарні оцінки. Їх рівень володіння англійською мовою є дуже високим…(17 грудня, 2014 р.).

Стажування в Бундестазі (Берлін, Німеччина) 

З 22 по 27 серпня 2016 року студенти та випускники ConcordiaUA пройшли професійну практику за програмою «Міжнародні зв’язки та Європейська інтеграція України» в Бундестазі – Парламенті Німеччини (м. Берлін, Німеччина).

Офіційна частина програми почалась з візиту до Посольства України в Німеччині, де на учасників очікувала зустріч з прес-аташе пані Катериною Зеленко. В ході зустрічі пані Зеленко поділилась інформацією щодо діяльності посольства, зокрема про проекти, спрямовані на популяризацію України в Німеччині, провела дискусію про політичну та економічну ситуацію в Україні, а також відношення до неї німецьких громадян.

Наступним був візит до Відомства федерального канцлера Німеччини, де студенти провели пізнавальну екскурсію, під час якої кожен зміг уявити, як саме працює державна влада однієї з найуспішніших країн світу.

Звичайно, учасники практики відвідали Бундестаг та інші парламентські будівлі з Філіпом Шмідтом – керівником персоналу в парламенті Німеччини, який був ініціатором і організатором стажування. Студенти прослухали цікаву розповідь про роботу парламенту, правила, які мають беззаперечно виконуватись депутатами. Окрім зали засідань Бундестагу, де вирішується доля країн світу та приймаються найважливіші рішення, в коридорах будівлі Рейхстагу учасники могли побачити мистецькі інсталяції і стіну, на якій збережені записи радянських солдат після перемоги над фашизмом у 1945 році.

Також в рамках програми студенти і випускники ConcordiaUA відвідали берлінські офіси компаній Google та Facebook. В обох компаніях візит включав в себе екскурсію по офісу, презентацію щодо стратегії та перспектив розвитку компанії, дискусію на актуальні теми.

Після завершення офіційної частини на учасників також чекала цікава та насичена екскурсійна програма – вони піднімались на Берлінську телевежу – найвищу споруду Німеччини; відвідали музей-тюрму Штазі «Хоеншенхаузен»; здійснили тур містом по річці Шпрее; побачили на власні очі залишки Берлінської стіни тощо.

Стажування у Берліні завершилось врученням сертифікатів, які підписав почесний професор Ханс-Юрген Досс – почесний консул України в Німеччині, колишній член німецького Бундестагу (1981-2002), президент Німецько-українського товариства економіки і науки, почесний доктор філософії Українського вільного університету (м. Мюнхен), почесний професор економіки ConcordiaUA.

Співпраця ConcordiaUA з Німеччиною продовжує розвиватися.

Наступним був візит групи наших студентів до  німецького Унівеситету прикладних наук у м. Вормз у листопаді 2016р.

Якщо Ви забажаєте проходити практику в Україні, до вашої уваги – наші українські партнери.

А ось відгуки студентів ConcordiaUA та викладачів про стажування та навчання:

image002

Наша випускниця Єлизавета Марченко – інтерн, а тепер співробітник Porsche Finance Group Ukraine

10547064_680575535329761_7053965796385608575_o

Ростислав Любченко – Porsche Finance Group (студент магістратури, 2014)

Працюючи в Porsche Finance Group, я зрозумів, які корисні знання ВМУУ надав мені впродовж майже 4 років моєї освіти. Porsche Finance Group – це великі міжнародні компанії в області бізнесу лізингу та кредитування автомобілів з офіційними дилерами в Україні. Безумовно, найкориснішими знаннями для мене, коли я працював там як стажист, були англійська та ділова англійська мова. Мій основний обов’язок – був зв’язок з великою кількістю колег, ділових партнерів і, іноді, топ-менеджментом з Австрії. Я радий, що на наших щотижневих зустрічах, я розумів кожне слово, всі бізнес умови моїх колег. Я також хотів би відзначити наші курси – економіка підприємства та економічна теорія, де я отримав ґрунтовні теоретичні основи. Це дозволило мені орієнтуватися швидко всередині компанії, зрозуміти принципи її роботи і використовувати мої знання на практиці. Я вдячний ВМУУ і його викладачамза їх роботу і бажання зробити краще для студентів.

Наші студенти в Pfizer Inc

gruzin2

Дмитро Грузін, випускник магістратури ВМУУ (2013)

Я був інтерном в Pfizer Inc протягом двох місяців влітку 2011 року. Це був дуже цінний досвід, який допоміг мені в моєму майбутньому професійному житті. Під час стажування, мені була надана можливість працювати в кількох департаментах: розвиток бізнесу, HR, ветеринарному та матеріально-технічного забезпечення. Велику допомогу в роботі мені надав університетський курс Теорія організації, завдяки якому я зміг отримати краще розуміння своєї діяльності. В результаті цього стажування я отримав корисні навички і компетенції та зрозумів робочий процес в цілому. Pfizer є провідною міжнародною компанією, яка має виняткові групи компетентних, висококваліфікованих фахівців. З першого дня стажування я відчував дружню атмосферу і можливість познайомитися з великою кількістю хороших фахівців протягом декількох днів. Якщо ви шукаєте для стажування компанію, яка допоможе вам отримати знання та цінні навички, я б, безумовно, рекомендував Pfizer.

Педерсен & партнери

image032

Алла Роюк ВМУУ випускниця МВА – 2014 р.

Алла Роюк працює аналітиком дослідження для України у Педерсен & партнери. Вона нещодавня випускниця УАГІ ВМУУ. Її сфера діяльності потребує знання у галузях ризик-менеджменту, Управління персоналом, спілкування, маркетингу та PR. Алла отримала свій професійний досвід в міжнародних компаніях Tissen Krupp, Бюро Верітас.

Мені допомогла організувати інтернатуру співробітник університету Мар’яна Шатова. Я була прийнята на роботу не стажистом, а аналітиком дослідження у зв’язку з моїм попереднім досвідом роботи в цій галузі. Звичайно, я відчувала величезну відповідальність за закінчення проектів вчасно і задоволення вимог наших партнерів, таких як Philip Morris , Samsung Electronics, Freshtel, Bayer, Pfizer та багато інших. Незважаючи на те, що мені доводилося працювати понаднормово, це прекрасна можливість зміцнити навички спілкування з різними організаціями та дізнатися всі процеси всередині компанії”.

image043

Елізабет Нудельман – працює у Центрі вивчення англійської мови (випускниця, 2010)

“ВМУУ дав мені найбільші практичні знання з бізнес-процесів, процедур управління і стратегічного планування. Найдорожче, що я отримала від університету є мій цілеспрямований вид мислення і загальний бізнес світогляд. Крім того, я навчилася критично мислити і опанувала мистецтво знаходити оптимальні рішення для будь-якого проблемного питання, яке виникає в межах організації. Мої професійні навички – є в практичному застосуванні знань з предметів – менеджменту, фінансів, маркетингу, HR, ділової етики та інших компонентів бізнесу, що вивчалися під час мого навчання в університеті впродовж років, а зараз зробили мене успішним менеджером з розвитку бізнесу. ”

Юрій Полгороднік – Інтерн міжнародної корпорації Daewoo (випускник бакалаврату, 2011)

“За час навчання у ВМУУ я мав великий досвід з освіти і студентського життя. Я б охарактеризував університетську програму як конкурентоспроможну на ринку освіти України, вона надає студентам можливість працювати у групах, розвиває критичне мислення та вміння прийняття рішень. Варто відзначити, що студент у ВМУУ знаходиться на вищому рівні, ніж у більшості інших навчальних закладах України. Університет також закликає студентів брати участь у різних заходах, соціальних і професійних. Особисто я мав велике задоволення від участі у двох економічних конференціях. Також співробітники університету дійсно допомагають студентам отримати можливості стажування, а тому навчальна програма на останніх курсах розроблена таким чином, щоб студенти мали можливість працювати частковою зайнятістю і навчатися в університеті.”

Основні аспекти допомоги відділу інтернатури:

 • Допомога студентам у виборі напряму, який їх найбільше цікавить (наприклад, бухгалтерський облік, маркетинг, реклама).
 • Пошук компаній для проходження стажування.
 • Написання резюме або супровідного листа разом зі студентом (у випадку, якщо це необхідно).
 • Підготовка студентів до проходження інтерв’ю.

Літнє стажуванняimage003

Ми раді повідомити, що в цьому навчальному році студенти інституту були відібрані на конкурсній основі для стажування в таких компаніях:

 • Scholz & Friends,
 • Danone,
 • Porsche Finance Group,
 • L’oreal, Pharmex Group Ltd.,
 • KPMG,
 • Citibank,
 • METRO CASH AND CARRY,
 • ADECCO,
 • TMC.

Цей факт демонструє високу репутацію і визнання якості бізнес-освіти ВМУУ.

З метою успішного працевлаштування для студентів ВМУУ проводяться постійні екскурсійні програми до міжнародних компаній Києва:

image005

25 жовтня 2013 року відбулася екскурсія до компанії Nivea в Україні для студентів УАГІ ВМУУ.

image00622 травня 2013 р. для студентів ВМУУ відбулася екскурсія до компанії Imperial Tobacco в Україні. Метою екскурсії було ознайомлення з операційним процесом конвеєрного виробництва.

image00819 жовтня 2012 р. відбулася екскурсія до компанії КПМГ (KPMG) для студентів першого курсу ВМУУ.

image010Студентів ВМУУ було запрошено вивчаюти досвід однієї з найстаріших та поважних міжнародних компаній у світі – Nestle. Це була виняткова можливістю, надана відомою швейцарською компанією нашому інституту.
Від директора з корпоративних питань пана Геннадія Радченка студенти отримали можливість дізнатися про історію, основні напрями роботи, порівняльний аналіз конкурентних позицій з місцевими та іноземними компаніями, плани розвитку компанії в Україні. Цього разу студенти змогли зсередини поглянути на те, як працює компанія в Києві. Формат презентації також передбачав можливість поставити питання, які є важливими для студентів.

Часті гості в інституті й представники міжнародних компаній

image0116 листопада 2012 року відбулася зустріч студентів ВМУУ з Майклом Лінандером, операційним директором компанії «METRO Cash&Carry Ukraine».

Майкл Лінандер ознайомив студентів ВМУУ зі структурою компанії «METRO Cash&Carry Ukraine», а також розповів про існуючі вакансії для студентів.

image01326 квітня 2011 року студенти мали можливість відвідати семінар головних менеджерів компанії CitiBank

image01523 квітня 2011 року студенти мали можливість відвідати семінар Баріса Юкока, заступника засновника компанії UFO Infrared Technologies