Старшокласникам (BEC, HMC)

Університет Конкордія в Україні пропонує широкий вибір програм для школярів:

 • Конкордія є національним координатором відбору українських школярів для СТИПЕНДІЙ НА ДВОРІЧНЕ НАВЧАННЯ В БРИТАНСЬКИХ ШКОЛАХ у рамках програми HMC Projects.
 • Олімпіада з ділової англійської мови – це унікальний мовний конкурс, який проводиться Університетом Конкордія з 1999 року. Учасники Олімпіади повинні продемонструвати високий рівень знань і володіння комунікативними навичками з ділової англійської мови. Призери зараховуються до нашого університету зі стипендіями, які повністю або частково відшкодовують навчання.
 • Запрошуємо школярів до участі у низці короткострокових зарубіжних програм від Університету Конкордія: стажування за кордоном, візити до міжнародних університетів-партнерів, літні та зимові програми.
 • Мовна школа пропонує курси, підготовку до іспитів, ЗНО та практику з носіями англійської, німецької, іспанської та інших мов.
 • Майстер-класи та воркшопи.

 

Програма HMC Projects

HMC (Конференція директорів і директрис) – це асоціація, що об’єднує керівників багатьох провідних незалежних шкіл Великобританії. HMC Projects організує стипендіальні програми для талановитих і здібних школярів віком 16–17 років з недостатньо забезпечених сімей у країнах центральної і східної Європи.  Кожного року HMC Projects відбирають близько 90 школярів і розподіляють їх на навчання у 60 школах-пансіонах в усіх частинах Великобританії  за повною дворічною програмою «шостого класу» зі складанням міжнародних випускних іспитів («Alevels», «International Baccalaureate», або «Scottish Highers»).

Олімпіада з ділової англійської мови

Олімпіада з ділової англійської мови – унікальне змагання, яке проводиться Університетом Конкордія з 1999 року. Учасники Олімпіади демонструють високий рівень знань і володіння комунікативними навичками з ділової англійської мови. Призери зараховуються до Університету Конкордія зі стипендіями, які з повністю або частково покривають плату за навчання.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні старших класів середніх загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій, які володіють англійською мовою на рівні В1–С1. Навчальний заклад може направити на Олімпіаду не більше п’яти учасників.

Призери Олімпіади (місця 1–3) демонструють високу компетентність у всіх галузях знань та навичках з ділової англійської мови й отримують найвищі бали у виконанні всіх / більшості завдань та тестів, що запропоновано. Таким чином, щоб виграти, учасник повинен взяти участь в обох етапах Олімпіади: комп’ютерному та комунікативному.

Журі також може надавати спеціальні призи та спеціальні нагороди за найкращу або значну компетентність, показані на одному з етапів.

Короткострокові зарубіжні програми

Окрім довгострокових програм, таких, як: програми подвійних дипломів та програми академічного обміну, студенти запрошуються до участі у низці короткострокових програм за кордоном:

 • Стажування за кордоном
 • Візити до зарубіжних університетів-партнерів
 • Літні та зимові програми за кордоном
 

Приймальна Комісія

Приймальна Комісія працює
щодня з 9-00 до 18-00 
(у суботу та неділю з 10-00 до 16-00)

за адресою:
м. Київ, вул. Тургенєвська, 8–14,
кім. 1-4

Тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49
Тел./факс: (+380 44) 486-06-66

E-mail: wiuu@wiuu.edu.ua

Соціальні мережі

Дізнатися більше!

Програма Подвійних Дипломів

Тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49
Тел./факс: (+380 44) 486-06-66

E-mail: wiuu@wiuu.edu.ua

Дізнатися більше!

Останні Новини

E-mail: wiuu@wiuu.edu.ua

Дізнатися більше!

Мовна школа

Мовна школа, курси та підготовка до ЗНО, іспитів з англійської, німецької, іспанської, китайської мов:

 • Семестрові курси (вересень-грудень; лютий-травень)
 • Інтенсивний літній курс (серпень)
 • Практика з носіями мови.

Мовна школа ConcordiaUA запрошує:

 • школярів.
 • усіх охочих покращити знання англійської, англійської ділової, німецької, іспанської, китайської та інших мов.

Конкордія організовує курси для підготовки  до таких іспитів як ЗНО, TOEFL, GMAT, IELTS.

Майстер-класи та воркошопи для школярів

Університет Конкордія запрошує школярів на майстер-класи та воркшопи, де вони ознайомлюються з основами лідерства, бізнесу, маркетингу, IT, соціології та інших сфер.

Наші молоді друзі беруть участь у майстер-класах з письмової та ділової англійської мови.

Всі вищезазначені класи викладаються англійською мовою на міжнародному рівні.

Ми пропонуємо заняття в сфері мистецтва, танців, співу та плавання!

Центр інформаційних технологій Конкордії пропонує семінари з інформатики, технологій та дизайну. Студенти мають можливість отримати базові навички роботи з комп’ютером або розширити свої знання та комп’ютерну компетентність, опанувати сучасні програмні додатки на сучасному комп’ютерному обладнанні.

Українсько-американський університет Конкордія випускає успішних висококваліфікованих спеціалістів вже понад 20 років.