СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА

ДВОРІЧНОГО НАВЧАННЯ У БРИТАНСЬКІЙ ШКОЛІ-ПАНСІОНІ

ВІД

HMC PROJECTS У ЦЕНТРАЛЬНІЙ І СХІДНІЙ ЄВРОПІ

Конкурс 2017/2018

Протягом 2017/2018 року для інтерв’ю з представниками HMC Projects з Великої Британії було відібрано 22 українських школярів чотирма колишніми регіональними представництвами у Києві, Білій Церкві, Харкові і Львові. За результатами співбесід п’ятьом з них було запропоновано повну стипендію, а ще двоє отримали можливість подати заявку на часткову стипендію. Зрештою, п’ятеро українців досягли своєї мети і з вересня 2018 року розпочали навчання у Вудхаус Грув Скул, Редлі Коледж, Прайор Парк Коледж, Долларській Академії та Редам Хаус Скул.

Якщо ви бажаєте взяти участь у цьогорічній стипендіальній програмі, перейдіть за посиланням на сторінку Конкурс 2018/2019.

Розклад минулорічного конкурсу (2018) подано нижче.

Жовтень 2017 року: оголошено конкурс; у місцевих (регіональних) центрах були зареєстровані організаційні комітети / жюрі; регіональними центрами було складено списки учасників відбіркового етапу.

12–18 листопада 2017 року: у кожному з місцевих (регіональних) центів відбулося попереднє відбіркове письмове тестування учасників, яке мало на меті оцінити рівень володіння ними англійською мовою.

25 листопада 2017 року: кожний центр склав список осіб, рекомендованих до інтерв’ю з представниками HMC Projects з Великої Британії і надав його Національному Координатору (з протоколами).

1–5 грудня 2017 року: кандидати надіслали електронні заявки і повний пакет аплікаційних документів Національному Координатору.

Грудень 2017 року: було складено списки (розклад) для відбіркових інтерв’ю з британськими представниками; електронні заявки кандидатів було передано інтерв’юерам у Велику Британію.

Січень 2018 року: відбулися інтерв’ю (співбесіди) представників HMC Projects з 17 українськими кандидатами (25 січня).

Лютий 2018 року: представники HMC Projects з Великої Британії обрали переможців і 20 лютого оголосили їхні імена.

Березень – травень 2018 року: майбутні стипендіати листувалися зі школами, які для них було обрано; школи надіслали формальні запрошення.

Червень 2018 року: переможці оформили запит на візу (онлайн); подали необхідні документи до візових центрів; співбесіди у візовому центрі.

Липень 2018 року: придбано квитки.

Серпень 2018 року: групою переможців підготовлено виступ-презентацію України для орієнтаційної сесії у Кембриджі; від’їзд до Великої Британії (кінець серпня).