Почесний Доктор нашого університету Леонід Макарович Кравчук (нар. 10 січня 1934, село Великий Житин, Волинське воєводство, Польська республіка, нині Рівненська область) — є першим народно обраним Президентом України після здобуття нею незалежності (1991–1994). Він був  Головою Верховної Ради України у 1990-1991, Народним депутатом України у 1990–1991 та 1994-2006.
Леонід Макарович Кравчук – Герой України (2001).
З 1999 – співголова Всеукраїнського об’єднання демократичних сил «Злагода».
Почесний Президент Міжнародного громадського об’єднання «Рівненське земляцтво».
Почесний Голова Всеукраїнського фонду сприяння міжнародному спілкуванню «Українське народне посольство» (з 1994).
3 2011 – Почесний Президент Фонду «Перспективна Україна».
У січні 2016 запропонував надати Криму державну автономію у складі України, а Донбасу – «особливий статус».
Багато уваги приділяє розбудові системи освіти Незалежної України, зміцненню іміджу та рейтингу української вищої освіти на міжнародному рівні. Активно підтримує українсько-німецькі ділові та гуманітарні стосунки, є Почесним членом Німецько-Української Асоціації Економіки і Науки (DUG WW).

Пан Карл Бек (США) – директор Корпусу миру США в Україні (2001-2007), почесний доктор ConcordiaUA.

Доктор Джорн Блок (Німеччина) – завідувач кафедри менеджменту Університету м. Трір (Німеччина), лектор-професор у галузі прикладної економіки Університету імені Еразма Роттердамського (Нідерланди), асоціативний член у дослідженнях за програмою Еразмус Інституту менеджменту при Університеті імені Еразма Роттердамського, докторська дисертація в галузі управління та економіки, запрошений професор ConcordiaUA.

Пан Дуглас Гарднер (США) – координатор системи ООН в Україні (2002-2005), почесний доктор ConcordiaUA.

Почесний професор Кеннет Грей (США) – декан американської програми (2001 – 2002; 2006-2007), почесний доктор ConcordiaUA.

Почесний професор Ханс-Юрген Досс (Німеччина) – почесний консул України в Німеччині, колишній член німецького Бундестагу (1981-2002), президент Німецько-українського товариства економіки та науки, почесний доктор філософії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Українського вільного університету, почесний професор економіки ConcordiaUA.

Почесний професор, доктор Хендрік Досс, доцент з дизайну Університету прикладних наук Рейн-Майн, факультет медіа менеджменту (Німеччина);

Доктор Джон Джонсон (США) – старший партнер Precedent Academics, координатор докторських програм в Індіана Веслієн Університеті та Університеті Фенікс (США), почесний доктор ConcordiaUA.

Пан Юнус Емре (Німеччина) – президент Німецько-турецького товариства економіки та науки, член Національної інтеграційної комісії ХДС.

Доктор медицини пан Вольфганг Клее (Німеччина) – дерматолог, біолог, державний медичний радник, член Німецько-українського товариства економіки та науки, почесний доктор ConcordiaUA.

Доктор Маршал Крістенсен (США) – засновник Co-Serve International, почесний професор ConcordiaUA.

Почесний професор Адальберт Лота (Австрія) – почесний генеральний консул (1999-2007) і виконуючий обов’язки торгового радника Федерального канцлера Австрії, директор Swarovski Holding AG, почесний доктор філософії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, почесний доктор ділового адміністрування та почесний професор менеджменту ConcordiaUA, почесний сенатор.

Пан Роджер Макмеррін (США) – президент Music Mission у Києві (1993 -2009), почесний доктор ConcordiaUA.

Професор, доктор юридичних наук Геро фон Пельчрзім і Тренковіц, магістр права, почесний професор права і відповідності Українсько-американського університету Конкордія.

Українсько-американський університет Конкордія присвоює професору, доктору філософії Ґерту Р. Поллі звання «Почесний професор розвідки, безпеки і протидії тероризму»

ConcordiaUA представляє професора, доктора філософії Ґерта Р. Поллі, корпоративного і урядового експерта з питань безпеки і стратегії з більш ніж тридцятирічним досвідом у цивільній, військовій, дипломатичній сферах і розвідці, а також у інших державних і приватних секторах економіки, який обіймав, зокрема, посади Голови служби корпоративної безпеки в компанії «Сіменс» (Siemens AG) і Голови служби розвідки австрійського уряду впродовж більше 6 років. Доктор Поллі є експертом з питань виявлення й аналізу потенційних ризиків і загроз (Threat Analysis), пов’язаних з поточними та майбутніми політичними труднощами й питаннями безпеки в Європі. Як експерта доктора Ґерта Р. Поллі добре знає й шанує публіка та засоби масової інформації.

Він працював і жив у зонах військового конфлікту, таких, як Ірак, Сирія, Пакистан, і до вересня 2016 року мешкав у Туреччині. У середині 2017 року доктор Поллі опублікував популярну книгу, присвячену питанням європейської безпеки й розвідки. Ґерта Р. Поллі часто запрошують телеканали та інші ЗМІ, щоб отримати кваліфіковану експертну оцінку або коментар на теми, пов’язані з політикою й безпекою.

Почесний професор Майкл Русс (Німеччина) – видавець і генеральний директор топ-журналу Frankfurt Rhein-Main, почесний доктор філософії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (Волинська обл.); почесний професор журналістики ConcordiaUA.

Доктор філософії Елейн Сaрao (США) – член Ради директорів ConcordiaUA; член Наукового товариства імені Франкліна при Державному департаменті США, місто Вашингтон, округ Колумбія, як експерт громадянського суспільства (2010-2013 ); Почесний доктор у галузі міжнародних відносин і суспільної дипломатії ConcordiaUA. Нині д-р Сарао  представляє ConcordiaUA у Вашингтоні, округ  Колумбія, як аналітик закордонних справ і стратег.

Професор Мара Сухолуцька (США) – доцент у галузі лінгвістики, директор глобальних досліджень Східно-Центрального університету ( штат Оклахома), почесний доктор з лінгвістики та міжнародних комунікацій ConcordiaUA.

Почесний професор Аксель Хаас (Німеччина) – керуючий партнер Arend Process Automation GmbH, викладач кафедри менеджменту Університету м.Трір (Німеччина), почесний доктор філософії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, почесний доктор міжнародного бізнесу та почесний професор з маркетингу та підприємництва ConcordiaUA.

Пан Ларс Хоффман (Німеччина) – генеральний директор американського Travel Marketing, фахівець з інтернет-маркетингу в ConcordiaUA.

Професор, почесний доктор філософії Морітц Гунцінґер (Німеччина) – голова правління компанії сфери мобільних платежів Cashcloud. З 2015 р. працював членом правління компанії-автомобільного виробника Gemballa Holding, а в період з 2016 по 2017 роки – тимчасовим генеральним директором компанії Mars One Ventures AG. Заступник голови наглядової ради парфумерної компанії Brocard Group. До цього протягом 25 років був головою правління публічної компанії infas Holding (раніше Hunzinger Information) був радником Європейської Комісії з питань співпраці з країнами Східної та Центральної Європи у команді тодішнього Віце-президента ЄС Мартіна Бангеманна. Почесний професор із зв’язків з громадськістю та комунікації, заступник голови Наглядової ради та Координатор Європейського Союзу в Українсько-американському університеті Конкордія, член Наглядової ради Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, має європейське визнання, почесні університетські титули і нагороди в Україні та в місті Києві.

Пан Філіп Шмідт   – генеральний директор, засновник KONZEPTBERLIN, керівник персоналу в парламенті Німеччини, магістр міжнародного бізнесу (MМБ), Університет Тілбург, Нідерланди.

Почесний професор Петер Шпарі (Німеччина)  – генеральний секретар Німецько-українського товариства економіки та науки (м.Майнц), генеральний секретар Німецько-угорського товариства, віце-президент Європейського фонду “За заслуги перед Європою”, старший консультант в Університеті Ферн м. Хаген, почесний професор з PR ConcordiaUA.

Магістр психології Олександр Шунхер (Німеччина) – генеральний директор компанії SWV Schweizer Werte Vermittlung.

Професор Стефан Шупбах (Німеччина) – почесний професор промислового дизайну Франкфуртського університету прикладних наук, запрошений професор ConcordiaUA.

Українсько-американський університет Конкордія присвоює доктору Стефану Велку звання «Почесний професор міжнародного публічного права і дипломатії»

ConcordiaUA вітає доктора Стефана Велка, магістра права, громадянина Німеччини і Демократичної Республіки Сан-Томе і Принсіпі, спеціаліста з економіки підприємств і дипломата, з присвоєнням звання почесного професора міжнародного публічного права і дипломатії з 1 вересня 2017 року.

Стефан Велк закінчив Університет Гагену, отримавши кваліфікацію економіста в 1998 році та ступінь доктора економіки в 2008 році в Гамбурзькому університеті / Лондонській бізнес-школі, а в грудні 2012 року йому було присвоєно ступінь магістра права Ліверпульським університетом, Англія.

Стефан Велк розробив численні бізнес-проекти в Гонконзі, Багамських Островах, Європі й на Близькому Сході. У 2003–2005 роках він обіймав посаду Генерального директора з міжнародного бізнесу в компанії «Маузер» (Mauser GmbH) у м. Існи, Німеччина. З 2005 по 2007 – член Ради директорів компанії «SAT & Co. AG» у Казахстані.

Наразі він є консультантом Світового банку, старшим консультантом і старшим партнером компанії «IB&GC Ltd. London», членом Ради директорів компаній «Wedo AG Dubai» і «Aduno GmbH Wirtschafts- & Regierungsberatung», а також спеціальним радником Міністра закордонних справ Республіки Сан-Томе і Принсіпі.

Стефан Велк був волонтером Фонду «Лауреус» у Республіці Бурунді, де заснував школу й надавав підтримку африканським художникам. У Демократичній Республіці Сан-Томе і Принсіпі він опікується Університетом Сан-Томе і Принсіпі (Universidade de São Tomé e Príncipe) і спільно з кафедрою іноземних мов університету надає змогу студентам 4 тижні на рік навчатися у Мюнстерському університеті. Стефан Велк нагороджений Королем Руанди Юхі Великим Хрестом Королівського Ордену Руандійського лева. Він є Кавалером Ордену Заслуг від Королівського Дому Португалії, від Королівської асоціації попечителів видатних замків, пантеонів і національних пам’ятників Португалії, а також Королівського Дому Грузії.