ovb-logo

OVB Holding AG ( Кельн, Німеччина)

Компанія OVB представлена в 14 країнах Європи і, таким чином, є єдиним постачальником фінансових послуг, який діє по всій Європі. Широка європейська мережа представництв робить господарську діяльність OVB стабільнішою та відкриває різноманітні можливості для розвитку. Багаторічний досвід роботи на міжнародних ринках — це інвестиції, які сьогодні себе окупають. Торговельна марка OVB отримала гідне визнання в Європі.

Головна особливість OVB — багаторічний високоякісний комплексний фінансовий консалтинг, орієнтований на індивідуальні потреби, побажання та цілі клієнтів.

OVB пропонує продукти виключно добірних, провідних і потужних у фінансовому плані компаній у фінансовій галузі, які ретельно перевіряються за показниками своєї діяльності та цінами.

Співпраця Українсько-американського університету Конкордія з OVB сприятиме зміцненню зв’язків між Україною та Німеччиною в галузі освіти.

16 вересня 2015 було підписано угоду про співробітництво у сфері освіти, наукових досліджень і маркетингу між Українсько-американським університетом Конкордія та OVB Holding AG ( Кельн, Німеччина).

Фото 4  Фото 2

Відповідно до Угоди студенти ConcordiaUA залучаються до практичного курсу з фінансових послуг, який будуть проводити професіонали OVB. Також вони мають можливість короткострокового стажування в Україні та інших європейських філіях OVB. А кращі студенти будуть рекомендовані для тривалого стажування в OVB.

Цей новий тип співпраці навчального закладу та фірми буде сприяти накопиченню багатокультурних знань, підвищить інтерес до економіки й політики країни-партнера та збагатить розуміння культури двох країн в Європі.

Перше заняття провів директор «ОВБ Алфінанс Україна» Дмитро Малик разом зі своїми помічниками. Студентам дуже сподобалося.

IMG_9089  IMG_9055

Короткострокове стажування у компанії-партнері OVB Holding AG (Кельн, Німеччина)

У січні 2016 року студенти ConcordiaUA  почали короткострокове стажування в компанії-партнері OVB Holding AG в Кельне (Німеччина). Стажування проходило у рамках курсу з Фінансових послуг, який викладає компанія OVB Holding AG в ConcordiaUA.

bg-03  bg-02

9 лютого 2016 року студенти програми Фінансові послуги успішно захистили проекти, які були створені на основі їх досвіду інтернатури.

IMG_9949  IMG_9960

Бізнес-гра від ОVB Holding AE (Німеччина) 20 лютого 2016 р.

“Cashflow” – це не просто гра, це ігровий тренінг, розроблений всесвітньо відомим бізнесменом та письменником Робертом Кіосакі. Гра триває 5 годин, під час яких Ви отримаєте нові знання та яскраві враження.

Гра розвиває фінансове мислення та фактично навчає основам фінансової грамотності. Ви на практиці переконаєтеся, що фінансова свобода означає насправді, що Ваші щомісячні пасивні доходи мають перевищувати Ваші щомісячні витрати. Також під час гри Ви дізнаєтеся, яким чином можна створити пасивний дохід в реальному житті.

До участі запрошуються учні старших (10-го та 11-го) класів! Чотири команди змагатимуться за звання найкращої. Максимальна кількість гравців у команді – 6.

Гра передбачає, що учасники мають базове загальне уявлення про:

  • активні та пасивні доходи;
  • інвестиції;
  • акції;
  • аукціони;
  • кредити.

На переможців чекають подарунки та призи від ОVB Holding AE (Німеччина) та ConcordiaUA!