SocialBoost — українська технологічна громадська організація, діяльність якої спрямована на розвиток ІТ-проектів із соціальним впливом, впровадження електронної демократії, електронного урядування та відкритих даних. Це спільнота професійних програмістів, громадських активістів й менеджерів, які спільно з державними органами та ІТ-компаніями працюють над створенням сервісів, що вирішують проблеми громадян.

Організація SocialBoost починалася як громадсько-технологічний рух із серії хакатонів, ініціатори — Денис Гурський та Віктор Гурський. У 2013 і 2014 роках хакатони проходили з тематикою «відкриті дані». За їхніми результатами ІТ-спеціалісти SocialBoost, за підтримки компанії Microsoft Ukraine, почали створювати Єдиний державний портал відкритих даних data.gov.ua

SocialBoost проводив спеціальні тренінги для працівників уряду — як працювати з відкритими даними та користуватися порталом data.gov.ua.

Організація займається як окремими проектами, так й ІТ-підтримкою проектів держсектору. Партнерами організації у різних проектах виступали: Державне агентство з питань електроннного урядування, Рада національної безпеки та оборони України, Microsoft Ukraine, Міжнародний Фонд “Відродження”, Western NIS Enterprise Fund, Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

Після початку воєнного конфлікту на сході України у 2014 році SocialBoost провів кілька хакатонів з розробки додатків для переселенців, зокрема про самоорганізацію та поведінку людей в умовах воєнного конфлікту, — Human security hackaton. Тоді створено проект REDONBASS — сервіс, який дає змогу оцінити рівень пошкодження споруд внаслідок військових дій, за допомогою фотографії. Проект зібрав близько 4 тис. об’єктів, більшість з яких розташовані на карті.

Сервіс «Ваша думка» був створений для пілотного проекту громадської організації Центр_UA з подальшою перспективою використання інструменту іншими схожими організаціями. Інструмент дозволяє проводити онлайн-опитування з миттєвою візуалізацією громадської думки людей, які знаходяться в конкретному залі під час наради чи обговорення. Створено за підтримки USAID та Національного демократичного інституту.