Університет Конкордія (Вісконсин/Анн Арбор) зі США є співзасновником Українсько-американського університету Конкордія 

На нашому двадцять першому році наш давній партнер Університет Конкордія (Вісконсин/Анн Арбор) – Concordia University (Wisconsin / Ann Arbor)https://www.cuw.edu

https://www.cuaa.edu став офіційним співзасновником нашого університету. Для нас є великою честю, що наш співзасновник надав згоду використати в нашій новій назві слово-символ Конкордія! Значення слова Конкордія – консенсус, згода, злагода, погодження, мир – набуває все більшого значення і ваги в історичному розвитку світу, країн, суспільства і окремої людини. Наш Університет, який сьогодні називається – Українсько-американський університет Конкордія (Ukrainian-American Concordia University), буде і надалі забезпечувати якісну бізнес-освіту за найкращими міжнародними стандартами.

Університет Конкордія Вісконсин (Мекуон, штат Вісконсин, США) виховує в студентів розум, тіло й дух уже більше 125 років і пов’язаний з Лютеранською Церквою Міссурі Синоду та системою університетів Конкордія.

Університет Конкордія Вісконсин регіонально акредитований Вищою навчальною комісією Північної Центральної асоціації коледжів і шкіл (The Higher Learning Commission of the North Central Association of Colleges and Schools). Регіональні агентства з акредитації визнаються Департаментом освіти США в акредитації коледжів та університетів.

В інтересах встановлення відносин між Українсько-американським університетом Конкордія (який мав назву раніше Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсинський міжнародний Університет в Україні») та Університетом Конкордія Вісконсин був підписаний меморандум про порозуміння 13 вересня 2015 р. Сторони домовилися про спільну навчально-методичну діяльність та програми академічного обміну.

Програма подвійних дипломів магістрів з Уніаерситетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор

У квітні 2018 року Українсько-американський університет Конкордія підписав Артикуляційну угоду з Університетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США). Відтепер наші студенти зможуть отримувати магістра з менеджменту зовнішньо-економічної діяльності/МВА нашого університету та магістра з бізнес-спеціалізацій нашого партнера – Університета Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США). Для цього шість предметів з узгодженого магістерського навчального плану студенти будуть вивчати в Університеті Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США) – он-лайн або в одному з кампусів Вісконсина та Мічигана.

«Американські студії» – це новий курс, який допоможе студентам більше дізнатися про американську історію, освіту, культуру, бізнес, право, політику та соціальні стандарти.
Студенти мали можливість познайомитися з американською системою освіти.
Університет «Конкордія» штату Вісконсин (США) – один з найбільших в системі Конкордія в Америці. Сьогодні студентів з цим навчальним закладом познайомив його директор департаменту міжнародної освіти доктор Девід Бьорнер. Девід розповів про організацію американської вищої освіти на прикладі свого університету, адже віднині українські студенти мають можливість продовжити навчання в цьому Університеті.

Делегація ВМУУ в Університеті КОНКОРДІЯ ВІСКОНСИН (США)

У період з 15 по 23 жовтня делегація  ВМУУ у складі професорів Романовського О.О. (ректора), та Романовської Ю.Ю. (віце-ректора) на запрошення Університету КОНКОРДІЯ ВІСКОНСИН (США), далі – КУВ, здійснила діловий візит до США до кампусів КУВ у місті Ен-Арбор (штат Мічіган) та Мекуон (штат Вісконсин).

Цей візит дозволив представникам ВМУУ дізнатися більше про умови навчання в КУВ та обговорити подальше поширення та поглиблення співпраці університетів в сфері вищої освіти. Делегація ознайомилась з новітніми умовами та організацією навчально-виховного процесу в кампусах КУВ у містах Ен-Арбор та Мекуон та провела переговори  щодо можливості отримання студентами  ВМУУ та КУВ подвійних дипломів.

Було розроблено та погоджено спільні навчальні плани і програми ВВА та МВА, що ведуть до одержання подвійних дипломів  ВМУУ та КУВ, обговорено умови обміну викладачами і студентами ВМУУ та КУВ та умови спільної маркетингової, рекламної та виставкової діяльності.

Проведення занять в Університеті Конкордія Вісконсин (США)

У період з 15 по 23 жовтня  члени делегації  ВМУУ взяли участь у навчальному процесі КУВ, дискусіях з адміністрацією та викладачами КУВ з проблем вищої освіти і морально-етичного виховання студентської молоді. Проф. Романовська Ю.Ю. взяла участь як запрошений професор у проведенні занять з менеджменту, економіки, міжнародного бізнесу, історії США та політичних наук.

СТУДЕНТИ ВМУУ НА СВЯТКУВАННІ ТИЖНЯ МІЖНАРОДНОГО СТУДЕНТА В УНІВЕРСИТЕТІ КОНКОРДІЯ

З 14 по 22 листопада 2015 року делегація Вісконсинського міжнародного Університету (США) в Україні прийняла участь у святкуванні Тижня міжнародного студента, що традиційно відбувається в цей час в Університеті Конкордія (Вісконсин, США).

У вересні 2015 року високоповажні представники Університету Конкордія штату Вісконсин (США) на чолі з Президентом доктором Патріком Феррі відвідали ВМУУ з офіційним візитом. Під час їх перебування у Києві було відібрано трьох кращих студентів, яким випала честь представити свій університет та країну під час Тижня міжнародного студента в США. Ними стали Морозова Юлія, Собкова Юлія, Саллям Діала – студентки бакалаврської програми «Менеджмент» та міжнародної програми «Bachelor of Business administration». Очолила групу директор міжнародного відділу ВМУУ Глазова Ольга.