Українсько-американський університет Конкордія (ConcordiaUA) співпрацює з Університетом Ричмонд, який знаходиться в Лондоні. Університет Ричмонд акредитований акредитаційною комісією, яка визнана департаментом освіти США (Commission on Higher Education of the Middle States Association of Colleges and Schools). Університет Ричмонд має ліцензію на присвоєння таких ступенів: бакалавр гуманітарних наук, бакалавр у галузі природничих наук, магістр гуманітарних наук і магістр у галузі ділового адміністрування.

Університет Ричмонд також акредитований у Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії (Open University Validation Services). Його програми акредитовані департаментом освіти та професійної підготовки уряду її Величності в Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії (Department for Education and Skills (DfES) of Her Majesty’s Government in the United Kingdom).

Університет Ричмонд є членом асоціації американських коледжів та університетів, представництва яких знаходяться в Європі та на Близькому Сході. Угода про співробітництво, яку було підписано 25 жовтні 2009 року між ConcordiaUA та Університетом Ричмонд, дозволяє встановити механізми обміну для студентів, викладачів і співробітників. Головною метою угоди є встановлення конкретних освітніх зв’язків та співробітництва між двома установами з метою сприяння академічним зв’язкам.