Незалежний американський університет з регіональними офісами та навчальними корпусами в Сполучених Штатах Америки, Франції, Німеччині та Іспанії було засновано в 1964 році. Міжнародний університет Шиллера акредитований Акредитаційною радою незалежних коледжів та університетів (ACICS) з метою провадження освітньої діяльності на рівні молодшого спеціаліста (Аssociate), бакалавра (Вachelor) та магістра (Master).

Головний офіс знаходиться в м. Ларго, штат Флорида, США. У контексті міжнародної освіти Міжнародний університет Шиллера пропонує студентам такі програми: управління (адміністрування) міжнародним бізнесом, економіка, банківська справа, фінанси, маркетинг, дизайн, міжнародний готельний та туристичний менеджмент, міжнародні відносини та дипломатія, медицина, іноземні мови та ін.

Наші студенти регулярно виїжджають за кордон на навчання та стажування у філіях Міжнародного університету Шиллера, де вони вдосконалюють не тільки свій професійний, але й культурний рівень, навчаються разом зі студентами різних країн, які, можливо, у майбутньому стануть їх бізнес-партнерами.

Студенти ConcordiaUA мають можливість продовжити навчання за бакалаврськими та магістерськими програмами у філіях університету й отримати диплом одного з лідерів міжнародної освіти – Міжнародного університету Шиллера. При цьому за рекомендаціями ConcordiaUA найкращі студенти отримують стипендію від Міжнародного університету Шиллера. Українсько-американський університет Конкордія підтримує зв’язки з університетом відповідно до договору про співпрацю, що сприяє взаємовизнанню заліків, отриманих у ConcordiaUA, під час переведення студентів до Міжнародного університету Шиллера.