Кінець 2016 року ознаменувався підписанням дуже важливого договору між ВМУУ та Університетом Міннесота Крукстон, який входить до Системи державного університету штата Міннесота (США).
Відтепер наші студенти, викладачі та співробітники зможуть брати участь у спільних програмах та програмах обміну з нашим новим партнером.
Чекаємо на перші спільні проекти!

Візит делегації Університету Міннесота Крукстон (США)

Студенти 17 жовтня прослухали чергову лекцію з курсу «Американські студії». З системою університетської освіти США, зокрема, організацією навчального процесу в Університеті Міннесота Крукстон (США) та студентського життя познайомила студентів директор з набору студентів Мішель Кристоферсон. Вона розповіла про спеціальності, за якими готують в Університеті, про студентські організації, умови навчання та дозвілля студентів.

Обговорюємо плани зі співробітництва!

Вчора ми з радістю зустріли наших гостей з Університету Міннесоти в Крукстоні. А сьогодні вже обговорили плани на майбутнє з нашими колегами.

Представляєм наших гостей:

Мішель Кристоферсон – директор з прийому студентів в Університеті штату Міннесота (Crookston Campus).

Христина Грей – викладач англійської мови, академічного письма, англійського твору.

Доктор Оксана Віланд працює в Університеті штату Міннесота (Crookston Campus) вісім років, викладає предмети в галузі економіки та фінансів протягом 25 років.

Майстер-клас Христини Грей

Інноваційний практичний курс Основи підприємництва дає можливість познайомитися студентам з різними аспектами як підприємницької діяльності, так і з викладачами – професіоналами.
Ось і зараз Христина Грей – викладач англійської мови, академічного письма, англійського твору Університету Міннесота в Крукстоні поділилась своїми багатогранними знаннями зі студентами.
Тема майстер-класу Христини Грей – Академічне письмо та критичне мислення – запорука Вашої успішності!

Це наше студентське життя!

Студенти мали змогу поспілкуватися з Мішель Кристоферсон – директором з прийому студентів в Університеті штату Міннесота (США) (Crookston Campus). Наш університет заключив договір з цим навчальним закладом з програми «Подвійні дипломи». Наші студенти матимуть можливість навчатися рік стаціонарно чи дистанційно в Університеті Міннесоти – наші три роки навчання (30 предметів) перезараховуються. Отже, випускники ВМУУ одержать три дипломи: державний України, міжнародний, акредитований FIBAA, та державного Університету штату Міннесота, Бруксон.

В Університеті Міннесота для іноземних студентів існують гранти на навчання, в тому числі і спортивні. Також університети будуть працювати в програмі обміну студентами та викладачами.

Бізнес-освіта в США!

Наші студенти прослухали ще один майстер-клас від викладача Університету штату Міннесота доктора Оксани Віланд. Вона познайомила студентів з тими вимогами, які ставляться в США до бізнес-освіти, Це викликано тим, що студентські вимоги до процесу навчання постійно змінюються і тому університети повинні швидко реагувати на такі виклики.

Партнерство – в дії!

Наші викладачі та Мішель Кристоферсон, Христина Грей, Оксана Віланд – викладачі Університету Міннесоти в Американському Домі відвідали засідання учасників проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP). З доповіддю про різні підходи до проблеми викладання виступила Христина Грей – викладач англійської мови, академічного письма, англійського твору Університету Міннесоти. Присутні були зацікавленні даною проблемою, тому обговорення було жвавим і цікавим.

Вчимося писанкарству!

Наші гості з Університету Міннесоти Мішель Кристоферсон – директор з прийому студентів, Христина Грей – викладач англійської мови, академічного письма, англійського твору, доктор Оксана Віланд  викладач предметів в галузі економіки і фінансів, а також викладачі та студенти ВМУУ відвідали майстер-клас з розпису писанок. Учасники одержали масу задоволення та навчились гарній справі- писанкарству!

Знайомство з Києвом!

Завершився візит наших гостей з  Університету Міннесоти ознайомчою екскурсією по Києву. Мішель Кристоферсон – директор з прийому студентів в Університеті штату Міннесота (Crookston Campus), Христина Грей – викладач англійської мови, академічного письма, англійського твору, доктор Оксана Віланд – викладач предметів в галузі економіки та фінансів познайомилися з  визначними пам’ятками нашого улюбленого Києва, а також відвідали Києво-Печерську лавру. Супроводжувала наших гостей студентка ІІ курсу спільної програми Міжнародний бізнес та ВВА Карина Бабеша.

Зустріч з адміністрацією американського університету-партнера
Батьки, випускники ВМУУ, студенти та їх друзі мали можливість узнати, що отримати  Американський диплом акредитованого університету в Україні – це реально! 17 жовтня під час зустрічі з канцлером університету доктором Марі Хольц-Клаус та директором з набору студентів М. Крістоферсон Університету Міннесота (США), присутні дізналися  про перспективи навчання у нашому університеті-партнері (програма подвійних дипломів), задали питання, які хвилюють, представникам Університету Міннесота.

ВМУУ заключив Артикуляційний договір з Університетом Міннесота, і тепер наші студенти мають можливість здійснити трансфер курсів з ВМУУ і за умови успішного навчання протягом мінімум двох семестрів в американському партнері (у США або в он лайні) одержати американський диплом.