Університет Кобленца · Ландау є одним з наймолодших університетів Німеччини і таким, що стрімко розвивається за порівняно короткий період історії. З моменту свого перетворення з педагогічного училища в 1990 році з’явилося чимало нових відділів та інститутів. Крім того, було створено широкий спектр нових програм та кафедр, а також постійно розширювалися існуючі курси та дослідження. На восьми існуючих факультетах на двох кампусах у Кобленці та Ландау ви можете навчатися в освіті, мистецтві та гуманітарних дисциплінах, соціальних наук, наук, комп’ютерних наук (Кобленц) та психології (Ландау). З 1990 р. Кількість студентів різко зросла до  15 000 студентів, зі 7,500 у кожному студентському містечку.

Особливістю університету Кобленц-Ландау є його структура. Кобленц-Ландау забезпечують чудові можливості для досліджень, викладання та безперервної освіти, тоді як Майнц служить зв’язком між двома кампусами, житлом в офісі Президента, а також є будинком виконавчої влади та адміністрації центрального університету.

Презентація програми подвійних дипломів магістра!

Відбулася конференція – презентація програми подвійних дипломів магістра з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина)!
На презентації були присутні представники університету -партнеру Андре Шнайдер і Денісс Мендоза, почесні гості з Америки, Німеччини, Австрії, а також представники міжнародних фірм і організацій в Україні.

З вступною промовою виступив ректор Українсько-американського університету Конкордія док. економ. наук,  док. пед. наук, проф. Олександр Олексійович Романовський:

Українсько-американський гуманітарний інститут “Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні”, який відтепер називається – Українсько-американський університет Конкордія, відкрив двері першим студентам у 1997 році.

У котрий раз випускники шкіл, ліцеїв, гімназій України та багатьох країн світу цього року віддали перевагу навчанню у міжнародному оточенні, переважно англійською мовою, без списування, без плагіату, без «ліквідації заборгованості», без лекцій та практичних (семінарів) як таких.

Протягом цих 20+ років у нас працювали викладачі та приїжджали запрошені викладачі зі США, Канади, Британії, Німеччини, Туреччини, Китаю, Індії, Австралії, Австрії, Швейцарії, Болгарії та інших країн світу.

Наші студенти та випускники представляють більше 30 країн світу, працюють в успішних українських та міжнародних компаніях та організаціях, займаються власним бізнесом на всіх континентах земної кулі.

Українсько-американський університет Конкордія працює відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України, має державну акредитацію програм бакалаврів та магістрів з менеджменту, міжнародного бізнесу та менеджменту зовнішньо-економічної діяльності. Програми бакалаврів та магістрів з адміністрування бізнесу (BBA та MBA) є акредитованими міжнародною незалежною агенцією FIBAA (Бонн, Німеччина), що визнається CHEA (США).

На нашому двадцять першому році наш давній партнер Університет Конкордія (Вісконсин/Анн Арбор) – Concordia University (Wisconsin / Ann Arbor) – став офіційним співзасновником Українсько-американського університету Конкордія. Для нас є великою честю, що наш співзасновник надав згоду використати в нашій новій назві слово-символ Конкордія! Значення слова Конкордія – консенсус, згода, злагода, погодження, мир – набуває все більшого значення і ваги в історичному розвитку світу, країн, суспільства і окремої людини.

З великим задоволенням ми відкриваємо нову спільну програму двох дипломів з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) за німецькою програмою Магістр наук в галузі інформаційного менеджменту – підприємництва, технологій та іновацій та Магістра з менеджменту зовнішньо-економічної діяльності / МВА Українсько-американського університету Конкордія.

Програма вже працює, наші студенти почали навчання в обох кампусах, координатори програм працювали разом у Кобленці і продовжують співпрацю в Києві. Студентів чекає багато нового і цікавого: іноваційні курси, практика, підготовка і захист магістерської під керівництвом професорів з обох університетів.

Програма розроблена за найкращими міжнародними стандартами і допоможе студентам стати конкурентоспроможними у бізнес середовищі 21-го століття.

Ласкаво просимо до Українсько-американського університету Конкордія, до програм подвійних дипломів з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина), Університетом Міннесоти Крукстон (США) та Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (Польща).”

Договір з університетом Кобленц-Ландау про подвійні дипломи -підписаний!

Програма подвійних дипломів з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина)

Цього тижня адміністрація спільних програм Магістра  в галузі інформаційного менеджменту – підприємництва, технологій та іновацій (Університет Кобленц-Ландау, Німеччина) та Магістра з менеджменту зовнішньо-економічної діяльності / МВА (ВМУУ) приймає участь у тижні з тренінгу з організації програми подвійних дипломів разом з колегами університетів Німеччини, КНР, Еквадору та В’єтнаму.

Презентація Олени Воловик під час тижня тренінгів зі  спільних програм Магістра  в галузі інформаційного менеджменту – підприємництва, технологій та іновацій (Університет Кобленц-Ландау, Німеччина) та Магістра з менеджменту зовнішньо-економічної діяльності / МВА (ВМУУ) для колег з університетів Німеччини, Еквадору, В’єтнаму та КНР (Кобленц-Ландау, Німеччина)

Наші співробітники беруть участь у воркшопі з підприємництва в Інституті соціальної сталої економіки в Університеті Кобленц-Ландау (Німеччина).

Запрошення від ректора на прийом з нагоди відкриття спільної магістерської програми з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина)

Шановні друзі та колеги!
Дорогі студенти та випускники!

Дякую за багато років плідної співпраці та вашої великої допомоги у розвитку вищої освіти України та інтеграції України в світовий демократичний світ.

Завдяки нашому співробітництву Українсько-американський гуманітарний інститут “Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні”, який відтепер називається
Українсько-американський університет Конкордія заснував успішну співпрацю зі США, Німеччиною, Великобританією, Польщею, Болгарією, Китайською Народною Республікою тощо.

Зараз ми пишаємося тим, що оголошуємо про відкриття спільної магістерської програми з подвійих дипломів з університетом Кобленц-Ландау (Німеччина).
Спільна програма поєднує в собі ступінь університету Кобленц-Ландау –
Магістр наук в галузі управління інформацією (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент) та магістерські програми
Українсько-американського університету Конкордія / ВМУУ – Міжнародний менеджмент або MBA.

Ми запрошуємо вас взяти участь у відкритті – презентації програми, яка відбудеться 29 листопада 2017 року з 15.00 до 17.00
в Украінсько-американському університеті Конкордія / ВМУУ:
АДРЕСА та ТЕЛЕФОНИ:
Вул. Тургенєвська 8/14, кімната 2-4 (2-й поверх),
Київ, 01601, Україна
Електронна пошта: wiuu@wiuu.edu.ua
+ 380-44-236-90-85
+ 380-44-236-19-16
+ 380-50-331-42-95

Я буду вдячний за Ваше повідомлення щодо можливості бути разом з нами на презентації.

З великою повагою,
Олександр Романовський
Ректор Українсько-американського університету Конкордія / ВМУУ

Інтерв‘ю під час презентації Магістерської програми подвійних дипломів Українсько-американського університету Конкордія з Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) 29 листопада 2017 р.

Denisse Mendoza

Moritz Hunzinger

Gert R Polli

Gisela Zimmermann

Paul Thomas

Olena Volovik