Варненський університет менеджменту (ВУМ), раніше Міжнародний університетський коледж – міжнародний вищий учбовий заклад, розташований у північно-східній частині Болгарії, у місті Добрич. Студенти з понад 40 країн здобувають тут прекрасну освіту в галузі бізнесу та маркетингу, економіки, інформаційних технологій, туризму й готельного менеджменту, гастрономії й кулінарного мистецтва.

ВУМ був започаткований 20 років тому як коледж туризму та поступово перетворився на акредитований університет, що спеціалізується, головним чином, на менеджменті.  Університет пропонує бакалаврські та магістерські програми з одержанням подвійного диплома (болгарського та британського), навчання ведеться виключно англійською мовою. ВУМ співпрацює з університетами у таких країнах, як Великобританія, Швейцарія, Франція, Норвегія та Нідерланди.

Варненський університет менеджменту пропонує студентам різноманітні стилі та типи навчання, він прагне створити ідеальний баланс між теоретичними та практичними навичками.  Викладачі ВУМ отримали глибокий міжнародний досвід (у Великобританії, Канаді, США, Нідерландах, Франції, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Японії та ін.) Дуже часто для викладання деяких предметів запрошуються лектори з найбільш престижних університетів Європи та менеджери локальних та міжнародних компаній.

12 травня 2015 року було підписано угоду між ConcordiaUA та ВУМ з метою співробітництва в галузі освіти, підвищення кваліфікації, наукових досліджень та розвитку спільних проектів.