Шведков Артемій Олегович та Любченко Ростислав Сергійович

Магістр, 2016

Ми закінчили “Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні” в 2014 році.

З того часу Ростислав працював аналітиком ринку в компанії Nielsen, де він щодня проводив маркетинговий і фінансовий аналіз та робив прогнози для лідерів ринку.

Артемій працював менеджером і бізнес-тренером в компанії з організації тренінгів Team Expert.

В 2015 році ми вирішили відкрити паб у стилі стімпанк у Кракові, Польща. Ми склали бізнес-план і знайшли групу інвесторів, щоб здійснити свою мрію.

Наш паб відчинив свої двері в лютому 2016 року. Він розташований в підвалі 16-го століття в самому центрі Кракова. Паб приваблює гостей вечорами караоке, іграми-“квестами”, настільними іграми-турнірами, дискотеками і спортивними трансляціями.

Ми обидва, Артемій і Ростислав, визнаємо, що наш бізнес не мав би жодних шансів на існування без бази, яку ми отримали в ВМУУ. Університет дав нам знання і навички, які допомогли нам відкрити і управляти власним бізнесом на висококонкурентному ринку.

Крім таких важливих предметів, як Управління персоналом, Операційний менеджмент, Фінансовий менеджмент, Менеджмент ризиків, які використовуються нами на щоденній основі, університет надав нам надзвичайно важливі практичні навички за допомогою різних проектів. Який університет в Україні може забезпечити таку сильну базу? Тільки ВМУУ.