Зарахування на програми подвійних дипломів та академічного обміну (Німеччина, США)

ТРІРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

15 жовтня – 15 грудня – університети-партнери повинні номінувати студентів на навчання в університеті

УНІВЕРСИТЕТ ПРИКЛАДНИХ НАУК ВОРМС

Період подання заяв на програми обміну на літній семестр – 01 грудня 2018 р.
Період подання заяв на осінній семестр – 01 червня 2019 р.

УНІВЕРСИТЕТ КОБЛЕНЦА · ЛАНДАУ

Термін подачі – 15 березня 2019 (для наших студентів до 15 лютого 2019 р.)

УНІВЕРСИТЕТ КОНКОРДІЯ (ВІСКОНСИН / АНН АРБОР)

Плаваючий термін подачі заяв – студенти можуть подати в будь-який час. Якщо вони почнуть заняття в Україні, то ми можемо встановити строки навчання для проведення весняних занять.

УНІВЕРСИТЕТ МІННЕСОТА КРУКСТОН

Прийом заяв (весняний семестр) – 19 листопада 2018 р.

Прийом заяв (весняний семестр) – 12 липня 2019 р.

Молодь обирає виші України, США, Польщі і Німеччини

Українсько-американський університет Конкордія (раніше ВМУУ) успішно започаткував і розвиває спільні програми з державним університетом Міннесоти Крукстон (США), державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) та Вищою школою управління охороною праці в Катовіцах (Польща).

Кожна з цих програм пропонує студентам можливість навчатись у міжнародному середовищі, отримувати знання і навички в обох університетах-партнерах, а саме: в Українсько-американському університеті Конкордія (ConcordiaUA) та зарубіжному партнері.

Якщо Ви вже навчаєтеся або плануєте стати студентом ConcordiaUA, у вас є вибір поєднувати навчання у ConcordiaUA з отриманням ступеня бакалавра/магістра в США, Німеччині або Польщі. Головне зробити правильний вибір! Ця можливість розповсюджується і на випускників ConcordiaUA.

Отже, на вас чекають такі спільні програми:

1) бакалавра з державним університетом Міннесоти Крукстон (США)  – міжнародний бізнес, міжнародні економічні відносини, менеджмент та інші.

2) магістра з державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) – МВА, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, інформаційний менеджмент (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент).

3) магістра з Вищою школою управління охороною праці (Польща)  – МВА, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, управління проектами, психологія в міжнародному бізнесі.

Короткий опис переваг навчання на спільних програмах:

 • можливість отримання двох дипломів – від ConcordiaUA та від університету-партнера США, Німеччини або Польщі;
 • навчання в міжнародному середовищі та занурення в переваги підприємництва, технологічних та управлінських інновацій, міжнародних компетенцій і навичок;
 • робота з висококваліфікованими викладачами, які беруть участь у міжнародних спільних науково-дослідних проектах;
 • відсутні транспортні та візові витрати при он-лайн форматі;
 • помірні витрати на здобуття ступеня від зарубіжного партнера.

Програма з державним університетом Міннесоти Крукстон (США)

Запрошуємо наших студентів-бакалаврів та абітурієнтів на нову бакалаврську програму, яку ми започаткували з одним з кампусів державного університету Міннесоти Крукстон (США).

Спільна програма пропонує студентам можливість навчатися в міжнародному середовищі, отримувати знання й навички в обох університетах-партнерах.

Спеціалізації, які пропонує ConcordiaUA за рівнем бакалавра на спільній програмі:

1) Менеджмент + BBA.

2) Міжнародний бізнес + BBA.

3) Міжнародні економічні відносини + BBA.

Університет Міннесоти Крукстон пропонує такі спеціалізації за рівнем бакалавра:

1) Менеджмент у виробництві;

2) Міжнародний бізнес;

3) Менеджмент;

4) Підпрмємництво;

5) Маркетинг;

6) Менеджмент спорту та дозвілля.

За запитом – багато інших спеціальностей.

Після успішного вивчення 30 предметів програми бакалавра у ConcordiaUA студенти вивчають мінімум 10 предметів (у тому числі мінімум 5 предметів протягом останнього семестру) програми в  Університеті  Міннесоти Крукстон (он-лайн / стаціонарно) або можлива комбінація обох варіантів.

За умови успішного виконання вимог до програм випускники-бакалаври отримують дипломи:

 1. Університету Міннесоти Крукстон.
 2. Міжнародний диплом BBA ConcordiaUA (акредитований FIBAA).
 3. Український державний диплом ConcordiaUA (для отримання треба виконати всі вимоги української програми, зокрема, скласти державні іспити).

Програма подвійних дипломів магістрів з Університетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор

У квітні 2018 року Українсько-американський університет Конкордія підписав Артикуляційну угоду з Університетом Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США). Відтепер наші студенти зможуть отримувати магістра з менеджменту зовнішньо-економічної діяльності/МВА нашого університету та магістра з бізнес-спеціалізацій нашого партнера – Університета Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США) в галузях фінансів, міжнародного бізнесу, інновацій та підприємництва, менеджменту інформаційних систем, менеджменту охорони здоров’я та інших.

Для цього сім предметів з узгодженого магістерського навчального плану студенти будуть вивчати в Університеті Конкордія Вісконсин/Анн Арбор (США) – он-лайн або в одному з кампусів Вісконсина та Мічигана.

Програма з державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина)

Наші випускники-бакалаври, які вступають до магістратури у ConcordiaUA, та магістри ConcordiaUA запрошуються на нову спільну магістерську програму, яку ми розробили і пропонуємо з державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина).

Концепція спільної програми – магістр у галузі інформаційного менеджменту (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент) університету Кобленц-Ландау (УКЛ) та магістр міжнародного менеджменту / МВА від ConcordiaUA. Програма пропонує студентам можливість навчатися в міжнародному середовищі, отримувати знання і навички в обох університетах. Зокрема, в кінці цієї навчальної програми кваліфіковані студенти мають можливість отримати магістерські дипломи від ConcordiaUA та Університету Кобленц-Ландау в Німеччині. Наприклад, студенти, що завершили перший етап у ConcordiaUA, можуть продовжити другий етап навчання в університеті Кобленц-Ландау.

Студентів скеровують  професори та викладачі через інтернет-платформу, і вони можуть підтримувати зв’язок з професорсько-викладацьким складом та іншими студентами. Можливий варіант, що лекції он-лайн будуть супроводжуватися лекціями в університетах. У кінці цієї програми студенти пишуть магістерську роботу, яка, як правило,  виконується під наглядом двох викладачів: один з  рідного університету та один з Університету Кобленц-Ландау.

У рамках цієї програми ConcordiaUA пропонує за рівнем «магістр» спеціалізації міжнародного менеджменту та MBA. Університет Кобленц-Ландау пропонує ступінь магістра інформаційного менеджменту (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент).

На базі ConcordiaUA студент вивчає 50-70% предметів, виконує дослідницьку роботу та презентацію, захищає магістерську роботу, складає державний іспит (для отримання українського державного диплома).

На базі Університету Кобленц-Ландау магістр вивчає 50-30% курсів загальної програми.

Магістерська робота та колоквіум проводяться під спільним керівництвом УКЛ та ConcordiaUA. За умови успішного закінчення спільної програми випускник має можливість отримати диплом магістра Університету Кобленц-Ландау, диплом MBA ConcordiaUA (акредитація FIBAA) та український державний диплом.

Студенти офіційно реєструються в УКЛ. Усі студенти, які беруть участь у спільній магістерській програмі повинні отримати німецьке медичне страхування на  весь період навчання. Оскільки в Німеччині в державних університетах відсутня плата за навчання, студенти сплачують лише помірний адміністративний збір.

Студенти спільної програми можуть пройти короткострокове стажування в Німеччині для вивчення та отримання більш глибокого розуміння підприємницької екосистеми в Кобленці. Університет Кобленц-Ландау організує практику в Німеччині для групи з 10 і більше студентів.

Програма подвійного диплома магістра з Польщею

ConcordiaUA пропонує магістерську Програму – Два дипломи – з  Вищою школою управління охороною праці (ВШУОП) у місті Катовіце, Польща за спеціальностями:

 • ConcordiaUA – Магістр з адміністрування бізнесом (МВА), Магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності;
 • ВШУОП – Магістр з управління проектами та Магістр з психології міжнародного бізнесу.

ВШУОП забезпечує:

1) повну реалізацію обраної студентом спеціальності в розмірі не менше  ніж 200 годин (кількість годин залежить від обраної спеціальності);

2) курс польської мови у розмірі 50 годин;

3) складання академічної різниці (що виникає з частини основних дисциплін) у формі занять у Польщі або e-learning;

4) доступ (і навчання) до бібліотечних матеріалів, глобальних баз даних, наукових журналів, ресурсів віртуальної наукової бібліотеки;

5) доступ до спортивних об’єктів у рамках Академічної спортивної асоціації (гімнастичний зал, спортзал, закритий басейн);

6) тренінг у рамках Академічного бюро кар’єри з проведення співбесіди з роботодавцем і приготування документів (резюме, мотиваційний лист);

7) культурну програму (концерти, галереї, театр);

8) участь у професійному стажуванні (після виконання умов прийняття на стажування):

а) ERASMUS + – для випускників програми;

б) POWER – для студентів програми.

Умовою прийняття на стажування, про яке йдеться в підпункті 8, є знання:

а) польської мови – у випадку стажування в Польщі;

б) англійської мови – у випадку стажування в інших країнах ЄС.

Програми академічного обміну 

Окрім спільних програм, ми продовжуємо розвивати програми обміну з нашими давніми партнерами: Університетом Конкордія Вісконсин та Енн Арбер (США), Східно-Центральним університетом (США), Трірським університетом (Німеччина), Університетом прикладних наук (Вормз, Німеччина), Міжнародним американським університетом Ричмонд (Великобританія) та іншими.

ConcordiaUA впродовж двадцяти років відкриває для своїх студентів безмежні можливості спілкування, навчання, праці та життя в глобальному міжнародному середовищі.

 • Вищі навчальні заклади
 • Дипломи бакалаврів
 • Державний університет Міннесоти Крукстон (США)
 • ConcordiaUA
 • Диплом Університету Міннесота Крукстон
 • Міжнародний диплом BBA (акредитація FIBAA)
  Український державний диплом
 • Вищі навчальні заклади
 • Дипломи магістрів
 • Державний університет Кобленц-Ландау (Німеччина)
 • ConcordiaUA
 • Диплом Університету Кобленц-Ландау
 • Міжнародний диплом МБА (акредитація FIBAA)
  Український державний диплом
 • Вища школа управління охороною праці (Катовіце, Польща)
 • ConcordiaUA
 • Диплом Вищої школи управління охороною праці
 • Міжнародний диплом МБА (акредитація FIBAA)
  Український державний диплом

Студенти ConcordiaUA, що навчаються за спільними програмами подвійних дипломів та програмами обміну, мають повний доступ до ресурсів наших університетів-партнерів – бібліотеки, інтернет ресурсів, платформи дистанційного навчання, тощо.