Магістр соціальної роботи, бакалавр хімії.

Викладає дисципліни: «Лідерство», «Соціологія».

Закінчив університет Міссурі (Сент-Луїс), отримавши ступінь бакалавра з хімії, та Вашингтонський університет Сент-Луїса, отримавши ступінь магістра з соціальної роботи.

Засновник і власник компанії «Central Contracting Inc.» (1981 р.). Попередній досвід роботи: хімік в штаб-квартирі компанії «Монсанто» та «Mallinckrodt». Топ-менеджер в «Roche Laboratories» та «АстраЗенека».

Працюючи з компанією «Landmark Worldwide» (стара назва – «Landmark Education») у США, Канаді й Мексіці, навчив понад 500 волонтерів і співробітників компаній робити ефективні презентації і управляти колективом, розробив і організував більше 50 семінарів для груп від 10 до 300 осіб. Відповідав за списки учасників програм та реєстрацію.

Викладає курс з лідерства («Being A Leader and Effective Exercise to Leadership: An Ontological / Phenomenological Model») в Українсько-американському університеті Конкордія, Національному університеті «Києво-Могилянська академія», Національному авіаційному університеті, Київському національному університеті імені Тараса Шевченка; проводить семінари й лекції у Ресурсному центрі для викладачів англійської мови імені Жанет Демірей, організованому за підтримки Посольства США, та Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».