Послання Ректора ВМУУ

Дорогі українські та зарубіжні друзі та колеги – студенти, випускники, викладачі, співробітники, партнери та однодумці!

Настає новий академічний 2015-2016 рік – 18 рік навчальної, наукової та міжнародної діяльності УАГІ ВМУУ. У непростих для нашої країни умовах воєнного часу нам належить продовжити навчання наших студентів і надати їм можливість отримати гідну освіту європейського рівня.

Хочу повідомити, що спеціально для зустрічі зі студентами та випускниками УАГІ ВМУУ до Києва приїжджає Президент нашого ВНЗ – професор, доктор Джон Бук з дружиною Лайлою. 8 грудня цього року Джону Буку виповниться 80 років. Однак, незважаючи на поважний вік, він і його дружина вирішили прилетіти до нас із США і спільно з нашими студентами, викладачами та друзями УАГІ ВМУУ взяти участь в урочистій церемонії відкриття нового навчального року.

Ми запрошуємо всіх студентів та їхніх батьків, випускників минулих років, викладачів і співробітників, друзів і гостей на зустрічі з легендарною особистістю – Президентом Університету Конкордія штату Вісконсин (1980-1997 роки), Президентом УАГІ ВМУУ з 1997 року по теперішній час, Пастором Лютеранської церкви штатів Вісконсин і Флорида (з 1997 р по сьогоднішній час) Роландом Джоном Буком (Roland John Buuck), а також з його дружиною Лайлою Лаурою Бук (Lyla Laura Buuck). Вони прилітають до Києва 30 серпня і відлітають додому в США 04 вересня. 01 вересня Дж. і Л.Бук вітатимуть всю сім’ю УАГІ ВМУУ на церемонії відкриття навчального року.

Цього року ми відкриваємо Авторські бізнес-школи (АБШ), які будуть постійно працювати в УАГІ ВМУУ під керівництвом відомих бізнесменів, вчених і викладачів із США і країн Європейського Союзу. Керівники цих бізнес-шкіл, будуть не тільки навчати і тренувати наших студентів, а й візьмуть під опіку їх практику, стажування та подальше працевлаштування в престижних міжнародних компаніях та фірмах.

І, нарешті, з 09 по 14 вересня в УАГІ ВМУУ з діловим візитом перебуватиме дуже солідна делегація з американського університету – нашого стратегічного партнера з США – Вісконсинського університету КОНКОРДІЯ (CONCORDIA University Wisconsin – CUW). Делегація CUW складатиметься з п’яти чоловік: President – Dr. Patrick Ferry; Senior Vice-President for Academics – Dr. William Cario; Executive Vice-President for Operations – Mr. Alan Prochnow; a Senior member of Board of Regents – Mr. Terry Donovan; Executive Director of International Education Dr. David Birner. Мета візиту – переговори про стратегічне партнерство та багаторічну співпрацю у навчальній, науковій та культурній сферах. Для УАГІ ВМУУ цей візит необхідно розглядати як його визнання з боку відомого американського університету і можливість зміцнення співпраці з ВНЗ США.

Запрошуємо всіх бажаючих узяти участь у зустрічах, переговорах, бесідах і культурній програмі з діловими гостями з Австрії, Німеччини та Вісконсинського університету КОНКОРДІЯ.

Сподіваємося, що результатом міжнародної діяльності УАГІ ВМУУ буде висока якість підготовки наших студентів, їх успішне працевлаштування і вихід самого УАГІ ВМУУ на новий високий міжнародний рівень.

00440495

All About Concordia University Wisconsin

Concordia University Wisconsin campus tour